Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходить спартакіада серед викладачів та співробітників вишу з шахів

У ЗНУ проходить спартакіада серед викладачів та співробітників вишу з шахів

21.01.2019 13:09 Все Головні новини Факультети Спартакіада Шахи Викладачі

21 січня в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання із шахів.  Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету ЗНУ.

У перший турнірний день спартакіади у змаганнях із  шахів серед чоловіків та жінок, які проходили у СОК ЗНУ,  взяли участь 10  співробітників  різних факультетів та підрозділів ЗНУ, зокрема з факультету соціальної педагогіки та психології, математичного, економічного, біологічного, філологічного факультетів, ЕПК, Наукової бібліотеки вишу та інших підрозділів. Суддею на цьому змаганні виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко.

Як зазначили організатори та суддя змагань,  нові та постійні учасники  продемонстрували непогані результати  гри у шахи.

Тож за результатами змагання із шахів серед чоловіків 1 місце посів Олексадр Бражко (завідувач кафедри хімії біологічного факультету), 2 місце – Сергій Іванов (викладач кафедри економічної кібернетики), 3 місце - Георгій Артьомов (електрик корпусу № 8).  Серед жінок 1 місце у  змаганнях посіла Алевтина Калюжна (викладач ЕПК), 2 місце – Світлана Сівак (фахівець Наукової бібліотеки ЗНУ), 3 місце – Валентина Ніколаєнко (філологічний факультет).

Відзначимо, що найкращі гравці всіх змагань після завершення спартакіади були нагороджені грамотами, медалями і подарунками від профкому.

Фотогалерея: