Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Забезпечене “Завтра” для обраних

Забезпечене “Завтра” для обраних

27.10.2008 16:04 Конкурс

23 серпня в 50 аудиторії першого корпусу ЗНУ відбулась презентація Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука, яка існує вже 3 роки. Стипендіати цієї програми отримуватимуть по 800 гривень щомісяця протягом цілого року, – повідомила адміністратор програми Ірина Гуцал.

Отримати стипендію можуть студенти денної форми навчання 3-6 курсів ВНЗ України IV рівня акредитації. Для цього потрібно пройти конкурс, де будуть оцінюватись навички самостійної наукової роботи учасників та їх особистісні якості.
Для початку необхідно здати пакет документів для реєстрації до 31 жовтня уповноваженому представнику програми від ЗНУ Наталії Вороновій, а за її відсутності – Олексію Фурсі (кімната 331 IV корпусу). Тут буде відібрано 15 найкращих робіт, які продовжать участь у конкурсі.
Взяти участь у конкурсі можна і самостійно, зареєструвавшись на сайті zavtra.ua, де ви зможете більше дізнатись про деталі програми. Конкурсна робота має бути не більшою за 8 сторінок з будь-якої теми та напрямку, тому до умов конкурсу можна адаптувати навіть свою курсову роботу.
Цього разу власниками стипендії можуть стати 400 студентів. Тож, приєднуйся та перемагай!

Микола Жирівський

Схожі новини