Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили найкращих шашкістів серед викладачів та співробітників

У ЗНУ визначили найкращих шашкістів серед викладачів та співробітників

22.01.2019 15:59 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Спартакіада шашки

У ЗНУ триває традиційна зимова спартакіада серед викладачів і співробітників, які змагаються  у семи видах спортивних змагань: шахи та шашки, волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, а також стрільба з гвинтівки. Так, 22 січня відбулись змагання з шашок, у яких взяли участь 14 представників різних факультетів і підрозділів (з біологічного, економічного факультетів, факультету соціальної педагогіки та психології, Економіко-правничого коледжу та інш.). Вони змагалися в індивідуальному заліку окремо серед жінок та чоловіків.

Суддею змагань із шашок виступила  викладач кафедри фізичного виховання Ольга Літвінова-Головань.

Серед учасників були як постійні, так і нові представники факультетів, які  спробували свою кмітливість і вміння. За результатами змагань  серед  чоловіків 1 місце посів  Георгій Артемов (СПП), 2 місце в цих змаганнях виборов Юрій Арестенко (СК ЗНУ), а 3 місце -  Юрій Костюк (факультет журналістики). Серед жінок 1 місце виборола Інна Акентьєва (економічний факультет),  2 місце – Світлана Сівак (Наукова бібліотека), а 3 місце – Анна Багорка (ЕПК).

Почесну місію нагородження переможців змагання виконали заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко та суддя змагань Ольга Літвінова-Головань. Вони  вручили призерам почесні грамоти, медалі і подарунки від ППО ЗНУ.

Вітаємо учасників змагань з такими результатами і бажаємо подальших перемог.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2402778479751531