Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили стипендіатів ПАТ «Запоріжсталь»

У ЗНУ визначили стипендіатів ПАТ «Запоріжсталь»

У ЗНУ  визначили стипендіатів ПАТ «Запоріжсталь»
23.01.2019 16:13 Все Головні новини Факультети Стипендіальна програма «Запоріжсталі»

23 січня у ЗНУ відбулося засідання комісії з визначення переможців на отримання стипендії ПАТ «Запоріжсталь» за участі представників керівництва ЗНУ та Інженерного інституту, факультетів, відділу виховної роботи та комбінату «Запоріжсталь».

Основною метою та завданням конкурсу є активізація молоді до отримання вищої освіти та нових знань, заснованих на практичному досвіді, стимулювання студентської молоді до підвищення рівня її  інтелектуальної та суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції. Нагадаємо, що кожне півріччя з метою заохочення студентів до отримання професійних знань і практичного досвіду, а також з метою спрямування  зусиль на розвиток економіки Запорізького регіону «Запоріжсталь» виділяє кошти на спеціальні стипендії для перспективних студентів обласних вишів, зокрема, і для тих, хто навчається у ЗНУ та Інженерному інституті.

До складу  комісії з визначення переможців увійшли: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Бакалов, начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко, декан економічного факультету Алла Череп, заступник декана з виховної роботи економічного факультету Вікторія Сьомченко, завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, голова освітнього сектору СР ЗНУ Костянтин Фєдосєєв. Також цього року до конкурсної комісії долучились і представники Інженерного інституту ЗНУ: директор Інженерного інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць, декан факультету металургії Владислав Румянцев, заступник декана факультету металургії з виховної роботи Тетяна Нестеренко, заступник декана факультету металургії Юрій Мосейко, голова студентського самоврядування Інженерного інституту ЗНУ Владислава Чепельова.

За словами представників конкурсної комісії, в цьому конкурсі беруть участь одні з кращих студентів вишу за  напрямами підготовки «Облік та аудит», «Менеджмент», «Металургія чорних металів», «Обробка металів тиском», «Металургійне обладнання», що мають навички роботи або хочуть отримати практичний досвід роботи на підприємстві. На їх думку, цей конкурс є стимулом для кращого навчання студентів та отримання практичних навичок.

Зазначимо, що переможці від ЗНУ обирались університетською комісією після розгляду матеріалів та презентації студентів свого бачення і перспектив проходження практики та роботи на «Запоріжсталі».  Вони проаналізували подані документи усіх претендентів, оцінили їх  навчальні досягнення,  науково-технічну діяльність, досягнення у спорті, активну участь у суспільному житті та обрали гідних претендентів на стипендію. Участь у конкурсі  взяли 16 студентів від ЗНУ (економічний факультет та факультет менеджменту) та Інженерного інституту (факультет металургії) держбюджетної форми навчання 2-4 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та студенти 1 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за такими освітніми програмами: «Облік та аудит», «Менеджмент», «Металургія чорних металів», «Обробка металів тиском», «Металургійне обладнання».

Під час засідання членів комісії цікавив практичний досвід студентів, отримані знання та навички на практиці,  майбутні плани щодо подальшої професійної реалізації на металургійному комбінаті, мотивація для отримання стипендії, а також їх наукові напрацювання, які можуть бути використані під час роботи на комбінаті «Запоріжсталь».

Самі ж студенти під час презентації розповіли про свої навчальні і  наукові здобутки, спортивні досягнення, громадську активність, враження від проходження практики на підприємстві, наукові і дипломні роботи, які стосуються різних галузей діяльності комбінату та оптимізації його роботи. За їх словами, вони планують розширювати свої знання і підвищувати кваліфікацію у таких галузях: управління персоналом, теплоенергетика, чорна металургія, співпраця з іноземними інвесторами, організація управління підприємством, облік виробничих запасів, ресурсозбереження, альтернативна енергетика та інше. Майже всі студенти виявили активне прагнення пройти практику на підприємстві і працевлаштуватись  для отримати нових практичних навичок і вмінь.

Основними критеріями для обрання кращих були: навчання протягом двох семестрів із середнім балом не нижче 74 за 100-бальною системою, успіхи в науково-технічній діяльності (за наявністю за відповідним профілем), досягнення у спорті та активна участь у суспільному житті.

Тож, за результатами засідання комісії були виділені 9 іменних стипендій у розмірі 2166 гривень щомісяця для студентів факультету менеджменту, економічного факультету ЗНУ та факультету металургії Інженерного інституту. Їх отримали студентка 3 курсу економічного факультету Валерія Зубачова, студент 2 курсу бакалаврату факультету менеджменту Михайло Філіппов, студент 3 курсу бакалаврату факультету металургії Інженерного інституту Артем Груша та студенти 1 курсу магістратури факультету металургії Інженерного інституту Вячеслав Бебешко, Анна Карюк, Олена Батичко, Віктор Сабіров, Олексій Шефф, Роман Андрєєв.  Також комісія направить цих студентів для проходження практики на базі ПАТ «Запоріжсталь» з метою подальшого працевлаштування.

Наприкінці засідання представники конкурсної комісії привітали переможців з отриманням спеціальної іменної стипендії, а також відзначили, що всі претенденти є одними з кращих, побажавши їм досягнення поставлених цілей і подальшої професійної самореалізації.

 


Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2404287556267290

Олена Переверзєва


 

Схожі новини