Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців спартакіади з настільного тенісу серед викладачів і співробітників

У ЗНУ визначили переможців спартакіади з настільного тенісу серед викладачів і співробітників

У ЗНУ визначили переможців спартакіади з настільного тенісу серед викладачів і співробітників
24.01.2019 15:42 Все Головні новини Факультети Спартакіада Настільний теніс

24 січня у Запорізькому національному університеті відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників у рамках спартакіади.

Організатори заходу – представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету вишу, який щороку виділяє кошти на придбання призів переможцям спартакіади. А головним суддею змагань виступив  суддя національної категорії  Микола Щиковський.

У змаганні з настільного тенісу в особистому заліку змагалися як постійні учасники змагань – представники економічного, математичного, біологічного, філологічного факультетів, так і новачки - представники навчальної частини, навчальної лабораторії тележурналістики, навчальної лабораторії мультимедійних засобів навчання. Перед початком спартакіади більшість учасників готувались до змагань, відвідуючи секцію з настільного тенісу у виші.

За результатами змагань переможцями серед жінок стали: 1 місце – інженер навчальної частини Маргарита Якушева, 2 місце – завідувач навчальної лабораторії тележурналістики Катерина Вавілова, 3 місце – декан економічного факультету Алла Череп. Треба відзначити, що Алла Василівна є одним з постійних учасників спартакіади з різних видів спорту: з волейболу, баскетболу та настільного тенісу.

Також переможців визначили і серед чоловіків. Перше місце посів завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор, доктор біологічних наук Валерій Домніч, 2 місце – старший лаборант навчальної лабораторії мультимедійних засобів навчання Максим Мельников, 3 місце – доцент кафедри української мови Ігор Ліпкевич.

Відзначимо, що після завершення змагань переможці були нагороджені  грамотами, медалями і цінними подарунками від ППО ЗНУ, які вручив заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко.


 

 

Схожі новини