Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі вишу розповіли батькам учнів ЗОШ № 15 про перспективи навчання в ЗНУ

Викладачі вишу розповіли батькам учнів ЗОШ № 15 про перспективи навчання в ЗНУ

Викладачі вишу розповіли батькам учнів ЗОШ № 15  про перспективи навчання в ЗНУ
28.01.2019 10:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Після зимових свят і шкільних канікул знову настала активна пора для учнів та їхніх батьків. Серед низки питань, які постають сьогодні, одним із нагальних лишається вибір майбутньої професії та власне вишу. Задля інформування батьків та їхніх дітей про переваги та перспективи отримання освіти саме в Запорізькому національному університеті до традиційних батьківських зборів долучились представники факультету журналістики ЗНУ.

Заступник декана факультету журналістики з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Анна Баранецька розповіла присутнім про широкі можливості навчання в університеті, у структурі якого сьогодні вже 18 факультетів.

Представляючи факультет журналістики, викладач розповіла про освітні програми та професії на ринку праці. Особливо Анна Баранецька наголосила на системі практик та можливості студентів набувати практичних навиків на потужній платформі – Навчальній лабораторії інтернет-радіо «Університет» та новітніх медіа та Навчальній лабораторії телевізійної журналістики.

Одним із актуальних питань стало можливість підготовки учнів до ЗНО. Як відомо, на базі Запорізького національного університету вже традиційно щороку проходять безкоштовні пробні тренінги, які допомагають вступникам зрозуміти рівень своїх знань. Новацією цього року стала робота при університеті тримісячних інтенсивних курсів із підготовки до складання основної сесії ЗНО (триває набір).

Зацікавлення серед учнів та батьків викликав ініційований вперше адміністрацією ЗНУ фотоконкурс «Краще фото випускного класу», на участь у якому клас із захватом зареєструвався.

Зустріч із батьківським колективом та школярами, що проходила у доброзичливій привітній атмосфері, завершилась запрошенням відвідати ЗНУ в День відкритих дверей, що відбудеться 14 квітня.

Факультет журналістики