Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У змаганнях із футзалу університетську першість вибороли викладачі фізичного виховання

У змаганнях із футзалу університетську першість вибороли викладачі фізичного виховання

У змаганнях із футзалу університетську першість вибороли викладачі фізичного виховання
28.01.2019 15:51 Все Головні новини Факультети Спартакіада серед викладачів міні-футбол спортивно-оздоровчий комплекс первинна профспілкова організація

Минулого тижня в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання з міні-футболу. Участь у цьому спортивному змаганні взяли три вишівські чоловічі команди: кафедри фізичного виховання, математичного факультету (команда «Плюс») й адміністрації.

Як зауважили організатори зустрічі та учасники змагань – заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу університету Олександр Петренко, тренери команди «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко й Олександр Гусев, – гра проходила на достатньо високому рівні. Адже більшість футболістів-учасників команд хоча й є аматорами, але регулярно, двічі на тиждень, тренуються у футбольній спортивній секції для викладачів на базі СОК ЗНУ під керівництвом викладача кафедри фізичної культури і спорту Олександра Горбулі.

Варто вказати, що також тренери цього дня увійшли до складу команд-учасниць змагань. Зокрема, Олександр та Віктор Горбулі (в.о. завідувача кафедри фізичного виховання) грали за факультет фізичного виховання, а їхніми супротивниками виступили саме їхні спортивні вихованці. У команді математичного факультету був один із провідних математиків вишу, доцент кафедри програмної інженерії Сергій Чопоров та інші. А от команду адміністрації представляли, окрім директора студмістечка Армена Мхітаряна, також професійні спортсмени і тренери Олександр Гусев та Юрій Арестенко.  

Головним суддею цих міні-футбольних змагань став студент факультету фізичного виховання, провідний гравець команди «Надія-ЗНУ» Владислав Кісіч, який на сьогодні є другим у списку кращих бомбардирів.

За результатами змагань командні місця розподілилися наступним чином:

- 1 місце – команда факультету фізичного виховання;

- 2 місце – математичний факультет;

- 3 місце – команда адміністрації.

Усі учасники змагань були нагороджені медалями та грамотами за відповідні місця. А представники команди переможців ще й отримали пам’ятні подарунки від СОК ЗНУ та первинної профспілкової організації. Нагороди учасникам цієї спортивної зустрічі вручив заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Петренко.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2411684228860956

 

Олена Хлистун

 


Схожі новини