Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Все починалося з Ребра

Все починалося з Ребра

06.11.2008 13:52

Відомий український письменник, номінант та лауреат багатьох літературних премій Петро Ребро в рамках святкування Тижня української мови презентував у Запорізькому національному свої книги – 4-й та 5-й томи “Вибраних творів”.

У четвертому томі “Вибраних творів” завершується публікація гумористичної серії “Козацькі жарти”. До п’ятого тому ввійшли кращі твори з кількох десятків авторських книг сатири і гумору.
Презентація книг Петра Ребра проходила в ЗНУ не випадково. В Запорізькому національному працює дослідниця творчості письменника - кандидат філологічних наук, завідувач кафедри українознавства, доцент Ольга Стадніченко.
Захід, участь в якому взяли науковці, письменники, журналісти та артисти, відзначався легкою, гумористичною атмосферою. Один з гостей, розповідаючи про особливості прізвища Ребро, зазначив, що навіть перша жінка пішла від ребра. Сам власник прізвища розповідав про важливість сміху в житті, роздавав автографи та пригощав усіх бажаючих варениками.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ