Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам магістратури економічного факультету урочисто вручили дипломи

Випускникам магістратури економічного факультету урочисто вручили дипломи

Випускникам магістратури економічного факультету урочисто вручили дипломи
07.02.2019 13:03 Все Головні новини Факультети Економічний Випускний економічний факультет вручення дипломів магістрам

6 лютого на економічному факультеті  Запорізького національного університету відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам. Документи про здобуття вищої освіти отримали 243 магістри денного та заочного відділення за освітніми програмами «Економічна кібернетика», «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Економіка природніх ресурсів», «Міжнародна економіка», «Облік і аудит», «Управління проектами», «Управління персоналом та економіка праці», «Управління фінансово-економічною безпекою», з яких 66 дипломи з відзнакою.

Урочистості  з нагоди вручення дипломів розпочалися традиційно проголошенням Гімну України та Гімну університету.

Святковий захід відкрив  проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Від імені керівництва вишу він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті та висловив сподівання, що отримані знання стануть підгрунттям для блискучого професійного зростання, дадуть випускникам можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни.

Також випускників привітала декан економічного факультету Алла Череп. Вона побажала вчорашнім студентам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя та не забувати і не розривати зв’язки з викладачами, рідним факультетом і випускниками. Вітаючи випускників із цим урочистим днем, вона побажала їм успішної професійної самореалізації, щастя, миру і здоров’я. Подякувала декан факультету викладачам і співробітникам факультету за їх фахові знання і життєвий досвід, які вони несли випускникам. Також вона висловила слова вдячності і всім випускникам за високий рівень наукових досягнень,  успіхи та призові місця на конкурсах і конференціях та активну участь у громадському і спортивному житті факультету. Привітала Алла Василівна і батьків випускників та науково-педагогічний склад факультету, побажавши усім творчого натхнення, наснаги, здоров’я, удачі, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Крім того, декан факультету вручила випускнику освітньої програми «Управління фінансово-економічною безпекою» - голові Запорізького обласного об’єднання «Союзу ветеранів прикордонних військ» Сергію Вітвітському  почесну нагороду Академії соціальних наук України – медаль «Працюй і молись».

Відзначимо, що на цей святковий захід завітали і гості, серед яких: начальник відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Максим Волошин, начальник фінансово-економічного управління ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Марина Гиря, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Артур Бойко, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Сергій Кам’янченко, начальник Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Олена Галіна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Класичного приватного університету Василь Порохня.

До поздоровлень долучились і викладачі   факультету, серед яких: завідувач кафедри економічної кібернетики Наталія Максишко, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Дмитро Бабміндра, завідувач кафедри обліку та оподаткування Надія Шмиголь, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов, завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик. Вони побажали випускникам професійної самореалізації, належної оцінки, творчого натхнення, віри в свої сили і знання, щастя та здоров’я.

Треба відзначити, що на факультеті впродовж 28 років його існування з’явились цілі  сімейні династії, коли онуки продовжують справу своїх родичів, а також на факультеті утворились дві молоді родини. Крім того зусиллями викладачів і керівництва факультету була видана книга, автором якої є викладач факультет з  50-річним стажем роботи Михайло Новіков.

Гарним подарунком для випускників та гостей заходу стала святкова програма, під час якої усіх гостей радували своїми виступами студенти Аліна Савчина, Даря Хапрова, Катерина Гаврилова, Анастасія Гнідкова, Олександра Сидір та команда КВН економічного факультету.

Також наприкінці свята випускники Дар’я Пєнзєва, Герміне Багдасарян, Владислав Чирва і Анастасія Баранчикова звернулись зі словами подяки до своїх викладачів, пообіцявши гідно нести звання випускників економічного факультету та сприяти розвитку і процвітанню нашої держави.  

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2427417003954345

 

Олена Переверзєва

 

 

Схожі новини