Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випробуй свої знання іноземної

Випробуй свої знання іноземної

10.11.2008 13:06 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

У ЗНУ відкрився екзаменаційний центр синдикату «АНГЛІЯ» на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов. Тепер в усіх бажаючих є унікальна можливість скласти іспити в режимі онлайн і отримати сертифікат про знання іноземної мови в Запорізькому національному університеті.

Сертифікат системи «АНГЛІЯ» дозволяє вступити до двадцяти ВНЗ Великої Британії без спеціального мовного іспиту та знайти престижну роботу в Україні та багатьох країнах Європи, Азії і Південної Америки. Наш університет став першим в Україні, з яким розпочав співпрацю екзаменаційний центр Gnosis Assessment (Греція) – офіційний представник синдикату “АНГЛІЯ”.
Для презентації до університету завітала директор центру Gnosis Assessment Ліа Науміду, яка розповіла про особливості складання тесту в режимі онлайн. Також цього дня вона дала інтерв’ю на “Юніверс-ТБ”, де розказала про причини обрання для співпраці саме ЗНУ.
Порівняно з іншими міжнародними сертифікатами, сертифікат системи «ANGLIA» має багато переваг: тестування проходить в режимі онлайн, до завдань включені перевірка мовлення та сприймання на слух, під час тестування можна самостійно обирати порядок виконання завдань, сертифікат не має строку давності.
Кожен кандидат на отримання сертифікату має можливість ознайомитися з форматом іспиту, пройшовши демоверсію даного тесту. Це надає більшої впевненості та мінімізує можливі хвилювання під час іспиту. Перед проходженням випробовування викладачі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов за допомогою спеціального тесту визначають той рівень, на який може претендувати кандидат за умов успішного складання іспиту. Якщо рівень володіння англійською мовою у кандидата нижчий за «рубіжний» рівень, то він має змогу «підтягнути» необхідні знання англійської мови до бажаного, пройшовши спеціальні підготовчі курси у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов.

Микола ЖИРІВСЬКИЙ

Схожі новини