Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів вишу буде працювати Центр профілактики здоров’я

Для студентів вишу буде працювати Центр профілактики здоров’я

08.02.2019 16:17 Все Головні новини Медичне обслуговування студентів медпункт Декларація про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги

У Запорізькому національному університеті великого значення надають піклуванню про здоров’я викладачів і студентів, профілактиці захворювань серед молоді, за потреби, оперативному наданню первинної медичної допомоги тощо. До послуг студентів – здравпункт, розташований на території студмістечка – збоку першого поверху навчального корпусу № 6. Тут на них чекають із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.40. Відзначимо, що студентська поліклініка і здравпункт ЗНУ будуть працювати до 29 березня, а далі буде відбуватись процес їхньої реорганізації.

Із 1 квітня здравпункт буде реорганізовано Центр профілактики здоров’я, тут будуть працювати 2 провідних фахівця з реабілітації. Вони будуть надавати першу медичну допомогу студентам, а також контролювати процес проходження медичних оглядів, флюорографії, наявності необхідних щеплень тощо.
Загалом, за медичним обслуговуванням студенти будуть звертатись до сімейних лікарів, із якими підписали декларацію. Нагадуємо, що у зв’язку з реформуванням медичної галузі в Україні, повнолітнім студентам усіх курсів і спеціальностей Запорізького національного університету, яким виповнилось 18 років, необхідно пройти процедуру реєстрації «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги».
За словами провідного фахівця ректорату Івана Наливайка, студенти, які мешкають у м. Запоріжжі, мешканці гуртожитків ЗНУ і ті, хто знімає в місті житло, але зареєстрований в іншому населеному пункті області, при здійснені реєстрації декларації можуть за власним бажанням обирати сімейного лікаря і скористатися своїм законним правом на якісне медичне обслуговування.
Своєю чергою, керівник здравпункту Ольга Шевченко зазначила, що при виникненні будь-якого запитання, пов’язаного з реєстрацією «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги», студенти можуть завітати до медпункту ЗНУ (з боку навчального корпусу № 6), зателефонувати за номером: 289-41-14 або до 29 березня дізнатись інформацію у студентській поліклініці за адресою: вул. Залізнична, 1, яка знаходиться на території Залізничної поліклініки, де на неї вказує великий блакитний вказівник.