Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація програми академічних обмінів імені Фулбрайта

У ЗНУ відбулася презентація програми академічних обмінів імені Фулбрайта

06.11.2008 14:15 Освітня програма

Захід викликав чималу цікавість як серед викладачів, так і серед студентів нашого університету. Так, старшокурсники різних факультетів ЗНУ мали змогу поспілкуватися із координатором програми для студентів та аспірантів Інною Бариш, а також із учасницею програми для науковців, журналістом газети «Нью-Йорк Таймс» Христиною Демкович, яка зараз викладає на факультеті журналістики.

Своїми враженнями від участі в програмі поділився і декан факультету журналістики Володимир Манакін, який минулого року викладав у Колумбійському університеті (США). Володимир Миколайович детально зупинився на відмінностях американської та української систем освіти, а також надав поради спудеям щодо участі в програмі.
Головною метою програми є інтеграція України в міжнародну наукову спільноту, завдяки сприянню обміну науковцями та дослідниками між Україною та Сполученими Штатами Америки. Докладно про умови конкурсу, вимоги до кандидатів та напрями програми студентству розповіла Інна Бариш.
Христина Демкович, яка вже протягом двох місяців читає лекції студентам факультету журналістики, поділилася із присутніми цікавими фактами зі свого досвіду. Зокрема, вона розповіла про відмінності української та американської журналістики.
Слід зазначити, що після таких переконливих виступів більшість присутніх студентів виявили бажання взяти участь у програмі. Адже перед тими, хто подолає конкурсний відбір відкриваються широкі можливості. Вони зможуть не лише розширити свої знання з обраної спеціальності, отримати американський диплом магістра, але й побачити світ.
Більш детальну інформацію щодо можливості участі в програмі академічних обмінів ім. Фулбрайта можна отримати у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами (І навчальний корпус, кабінет 26).

Євгенія РЯБКО

Схожі новини