Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі польської мови і культури ЗНУ вшанували пам'ять мучеників і героїв Голокосту

У Центрі польської мови і культури ЗНУ вшанували пам'ять мучеників і героїв Голокосту

У Центрі польської мови і культури ЗНУ вшанували пам'ять мучеників і героїв Голокосту
11.02.2019 14:10 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут Центр польської мови і культури ім Яна ІІІ Собеського ЗНУ вечір пам’яті грантова діяльність

Днями в Інженерному інституті ЗНУ Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ провели вечір пам’яті «Ціною власного життя».  Захід відбувся в рамках грантового проекту IV Форуму Молодих поляків України, організованого Центром польської культури і європейського діалогу (м. Івано-Франківськ) під патронатом Товариства «Спільнота польська» (м. Варшава).

Цей захід був присвячений вшануванню мучеників і героїв Голокосту, Голодомору, масових вбивств і репресій людей різних національностей: українців, поляків, євреїв, які, ризикуючи життям, рятували один одного, незважаючи на страх, погрози, масове ураження антилюдськими ідеологіями ХХ століття.

У вечорі пам’яті активну участь взяли студенти та викладачі Інженерного інституту ЗНУ, учні та вчителі єврейської гімназії «ОРТ-Алеф» м. Запоріжжя під керівництвом директора Доліни Шальміної. Вони представили міні-виставу про великого польського педагога і письменника Януша Корчака.

Учасники та студенти Центру польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ і члени Товариства польської культури ім. Св. Іоанна Павла ІІ розповіли про жертовні подвиги Анни Борковської, Яна Карського, Яна і Антоніни Жабіньських, Якова Сухенка. У цьому заході також взяли участь талановиті школярі та члени Молодіжного клубу польської культури ім. Генрика Сенкевича м. Енергодар, журналісти, культурні та громадські діячі.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2433910653304980

 

Центр польської мови і культури

 ім. Яна ІІІ Собеського ЗНУ

 

Схожі новини