Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили дипломи магістрам факультету журналістики

У ЗНУ вручили дипломи магістрам факультету журналістики

У ЗНУ вручили дипломи магістрам факультету журналістики
12.02.2019 14:54 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики випуски магістратури диплом

Наприкінці минулого тижня своїх випускників-магістрів проводжали в самостійне життя представники факультету журналістики. Спогади, відео- та фоторепортажі про всі п’ять із половиною років цікавого студентського життя прикрасили сумні моменти прощання з рідним вишем та улюбленими викладачами й наставниками. Аби не втрачати зв’язків, усіх учасників свята запросили приєднатися до дружного факультетського співтовариства випускників 2019 року.

Цього року дипломи вручили 53 магістрам спеціальностей «Журналістика», «Реклама», «Зв’язки з громадськістю», «Медіакомунікації», із них 12 осіб отримали дипломи з відзнакою. Наразі факультет журналістики розширює спектр спеціальностей, а його випускники зможуть працювати не тільки редакторами й журналістами, рекламістами й блогерами, а й фахівцями у галузі політики та управління, архівної, бібліотечної справи тощо. Тож і нинішніх магістрів, які прагнуть продовжити навчання, запросили опанувати нову спеціальність – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні)» або вступити до аспірантури ЗНУ.

Вітаючи черговий випуск вже дипломованих магістрів від імені ректора Миколи Фролова й усього університетського колективу, проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук наголосив: «Ви – родзинка нашого вишу, якою ми пишаємося. Адже саме ви – активні й креативні представники галузі журналісти й медіакомунікацій – тримаєте під контролем усі галузі життєдіяльності суспільства, формуєте громадську думку й змушуєте суспільство обирати правильні шляхи розвитку».

Він також побажав цьогорічним випускникам щасливого особистого життя й професійного зростання. А ще, вручив Почесні грамоти за підписом ректора Миколи Фролова найактивнішим молодим журналістам й науковцям, активістам громадського життя факультету – Крістіні Собко, Аліні Дерев’янко, Оксані Козачок, Володимиру Шевченку та Дар’ї Назаровій. Натомість, представники факультетської спільноти привітали шановного Геннадія Миколайовича із його днем народження, який він святкував цього дня.

До привітань й побажань усіляких успіхів на адресу випускників магістратури приєдналися й декан факультету журналістики Віктор Костюк, заступник декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна, завідувачі кафедр й викладачі факультетуВіта Березенко, Юлія Любченко та інші. Вони вручили дипломи молодим фахівцям у галузі журналістики, реклами та масових комунікацій. А разом із цим активісти студентського руху й навчання отримали грамоти від деканату.

На урочистому вечорі випускників магістратури його учасники, переглядаючи відео- та фоторепортажі, згадували роки навчання і своє студентське життя, зустрічі із видатними діячами сучасності й просто цікавими особистостями такими, як відомі запорізькі журналісти Ольга Вакало, Володимир Москаленко, закордонні колеги – Френк Фолвелл, Шерон Річарді та багато інших.

За доброю традицією, яку започаткував колись нинішній декан факультету Віктор Костюк, він як справжній батько і головний наставник студентської спільноти згадав етапи становлення сьогоднішніх випускників, їхні перші твори про власне бачення професії й себе особисто у цій професії. Разом пережито нелегкі часи для країни – Євромайдан, початок АТО на Сході України тощо. Адже сьогоднішні випускники вступили на навчання у період бурхливого й насиченого на події 2013 року, що саме й вплинуло на їхнє становлення як журналістів і як особистостей. Головними настановами, які випускники отримали цього дня від своїх старших колег, були такі: завжди бути корисними для людей, креативними, чесними й принциповими у професії. А батькам, дідусям та бабусям випускників щиро подякували за виховання у їхніх дітей та онуків найкращих рис характеру у поєднанні із людяністю, відповідальністю й патріотизмом.

Своєю чергою, викладачам і батькам висловили вдячність випускники магістратури Злата Зубкова, Оксана Козачок, Наталія Баранник та Лоліта Габєлая. Вони згадували роки свого навчання, злети й падіння, які сприяли єднанню усіх у дружну факультетську родину. Насамкінець дівчата запросили усіх випускників зустрітися на знаковому для них майданчику в улюбленому студентами парку відпочинку Дубовому гаї, де вони зробили сховок із посланням для самих себе у майбутньому.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2429258773770168

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини