Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомий запорізький митець Валентин Терлецький поділився зі студентами-філологами секретами успіху

Відомий запорізький митець Валентин Терлецький поділився зі студентами-філологами секретами успіху

Відомий запорізький митець Валентин Терлецький поділився зі студентами-філологами секретами успіху
13.02.2019 08:38 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет студентська рада проект «Без кордонів» зустріч

На філологічному факультеті Запорізького національного університету стартував новий творчий студентський проект «Без кордонів». Його організатори – представники студактиву – вирішили провести низку зустрічей із випускниками філологічного факультету. Під час зустрічей видатні особистості запорізького краю не лише розкажуть студентам про свої досягнення і згадають по роки навчання у виші, а й поділяться секретами успіху. Першим у рамках проекту зі студентами зустрівся відомий запорізький рок-музикант, письменник, журналіст Валентин Терлецький.

На прохання організаторів заходу – голови студради факультету Катерини Топорко й представниць команди студентської ради Анни Мальцевої та Ганни Вавілової – почесний гість не лише поділився з присутніми спогадами про студентські роки. Він також розповів про принципи тайм-менеджменту. які дозволяють йому поєднувати працю, заняття музикою та письменство.

Зустріч проходила у легкій невимушеній атмосфері. Валентин Терлецький розповів присутнім про роки навчання у виші, зокрема про гру в театрі «Спудеї». Він зазначив, що спершу хотів вступати на історичний факультет, але роки навчання на філологічному факультеті згадує як найкращі та найяскравіші у житті.

Після завершення навчання він влаштувався журналістом на телеканалі «Запоріжжя» й філологічна освіта знадобилась йому під час створення матеріалів.

Також спікер розповів про свою музичну кар’єру – створення й розвиток гурту «Декаданс», про сучасний стан української музики тощо. Йшлося під час зустрічі про історію написання і друку своїх книжок – семи романів і трьох поетичних збірок.

Студентів також цікавили секрети успіху гостя. Валентин Терлецький, зокрема зазначив, що багато встигати йому дозволяє чітке планування та система  (як внутрішніх, встановлених ним самим, так і зовнішніх) дедлайнів, а також вміння розставляти пріоритети.

Учасники заходу подякували Валентину Терлецькому та побажали йому нових творчих здобутків.

Організатори проекту вже планують нові зустрічі з відомими особистостями, які закінчили філологічний факультет Запорізького національного університету.

 

Схожі новини