Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники юридичного факультету ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники юридичного факультету ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники юридичного факультету ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти
13.02.2019 14:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет ЗНУ Випуск магістрів

12 лютого відбулися урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам юридичного факультету Запорізького національного університету. Документи про здобуття вищої освіти отримали близько 200 магістрів за освітніми програмами «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність».

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, викладачі та батьки, а також почесні гості – очільники міської влади, юридичних і правничих органів. Так, на свято завітали: випускник юридичного факультету ЗНУ, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації з гуманітарних питань, к.соц.н., доцент кафедри соціології ЗНУ, керівник регіонального відділення Соціологічної асоціації України Едуард Гугнін, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц, перший заступник начальника Головного управління юстиції в Запорізькій області Олексій Долгополов, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Донецькій і Запорізькій областях Павло Наливайко, директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова.

Розпочалося свято випускників традиційно виконанням Гімну України. Від імені ректорату вишу випускників привітав та вручив дипломи з відзнакою магістрам-відмінникам та грамоти ректора за наукові досягнення проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Він побажав випускникам здоров’я, наснаги, енергії, бути впевненими в своїх силах і робити правильні кроки у житті, мати свою власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення, реалізувати отримані вміння і навички, що створить підґрунтя для особистісного та професійного розвитку. «Я переконаний, що наші випускники зможуть і далі гідно презентувати наукову школу одного з найкращих вишів країни, а отримані знання, затребувані в різних галузях діяльності, допоможуть їм у цьому», - наголосив Геннадій Миколайович. Подякував він і викладачам за кропітку роботу з навчання висококваліфікованих фахівців, вимогливість і професіоналізм.

 Привітала випускників і декан факультету Тетяна Коломоєць, яка побажала молоді творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, самореалізації, здійснення мрій і життєвих планів, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях, не забувати свій факультет і одногрупників та з гордістю нести звання випускників юридичного факультету. Вітаючи випускників, вона зазначила, що кожен випуск є унікальним для факультету. Так, цього року відбувся випуск магістрів зі спеціальності «Право», які вперше вступали на базі ЗНО, а також перший випуск магістрів за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Загалом дипломи магістрів отримали 163 особи, із них 26 вчорашніх студентів - дипломи з відзнакою. Тетяна Олександрівна переконана в тому, що отримані знання дадуть випускникам можливість зробити перший крок у доросле професійне життя і продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Також вона запевнила винуватців свята в тому, що двері факультету та вишу будуть завжди для них відкриті.

Із привітальними словами до випускників факультету звернувся і заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Едуард Гугнін. Він побажав молодій еліті Запоріжжя та країни не втрачати оптимізму і віри в себе, мріяти про нові обрії і досягнення в різних галузях суспільного життя, здобувати практичні навички, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях, адже в умовах реформування законодавства державі потрібні професійні і обізнані юристи в різних галузях права, які будуть підвищувати рівень правової культури. Крім того, в рамках цієї урочистої події Едуарду Гугніну від керівництва факультету було вручено нове видання, підготовлене науковцями факультету «Науково-практичний коментар закону України про запобігання корупції» для поповнення бібліотеки ЗОДА.

Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц, перший заступник начальника Головного управління юстиції в Запорізькій області Олексій Долгополов, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Донецькій і Запорізькій областях Павло Наливайко.  Вони привітали випускників та побажали їм завжди прагнути до нових знань, гідно представляти наше місто та нашу країну. Також гості побажали випускникам плідної роботи, досягти високого професійного рівня, формувати нові навички, ділитися своїми знаннями для вирішення правових питань, реалізуватися у житті та закликали завжди пам’ятати своїх викладачів та виш. Вітаючи молодих магістрів, вони підкреслили, що професія юриста є дуже відповідальною, і випускники, отримавши від викладачів знання і досвід, будуть з гордістю нести звання випускників юридичного факультету, з гідністю виконувати свій професійний обов’язок та нести користь нашому суспільству, адже від нового покоління будуть залежати зміни в правовій сфері, розквіт, могутність і конкурентоспроможність держави.

З нагоди свята представники факультету підготували презентацію, яка продемонструвала активну участь студентів та випускників у культурному, спортивному, науковому житті факультету.

Почесну місію вручення випускникам сертифікатів про захист дипломних робіт на іноземній мові (польській, англійській) виконала директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова, яка відзначила високий рівень володіння випускниками цими іноземними мовами. Крім того, декан факультету нагородила грамотами за активну участь у громадському житті факультету найактивніших випускників.  Також на заході виступили випускники, які висловили вдячність науково-викладацькому колективу факультету за отримані знання, досвід, професіоналізм, компетентність та щиру відданість своїй роботі.

Святковий настрій для випускників створювали студенти та випускники факультету Володимир Філатов, Марина Щербина, Ольга Мурашкіна, які підготували яскраві номери художньої самодіяльності, пісенні і хореографічні композиції, що стало гарним подарунком для гостей та викладачів.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/850636871632374/photos/?tab=album&album_id=2435514829811229

 

 

 

Схожі новини