Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває втілення в життя проекту програми «u-lead з Європою»

Триває втілення в життя проекту програми «u-lead з Європою»

13.02.2019 16:18 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут Атестаційна комісія енергоефективнісить міжнародна співпраця проектна діяльність

Одинадцятого лютого з метою навчання представників об’єднаних територіальних громад в рамках програми «U-LEAD з Європою» проектом «Енергоефективність в громадах» було організовано  практичне заняття з енергетичного експрес-аудиту. У заході взяли участь представники Інженерного інституту ЗНУ.

На базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 екологічного профілю відбулося показове обстеження існуючих будівельних конструкцій та обладнання, в якому взяв участь Голова Атестаційної комісії Інженерного інституту Запорізького національного університету Сергій Ільїн.

Проект впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», яка надає технічну допомогу та підтримку об’єднаним територіальним громадам по всій Україні у створені системи муніципального енергетичного менеджменту.

Результати енергетичного експрес-аудиту, який відбувся 11 лютого, можуть бути використані при розробці заходів з підвищення енергетичної ефективності комунальної будівлі.

Сергій Ільїн,

голова Атестаційної комісії Інженерного інституту ЗНУ