Викладачі та магістранти філологічного факультету провели консультацію щодо вступу-2019 для запорізьких школярів

У межах асистентської практики до активної профорієнтаційної роботи філологічного факультету ЗНУ долучилися і магістри. Студентка магістратури Інна Богма разом з доцентом кафедри української літератури Іриною Бакаленко зустрілися зі старшокласниками Запорізької школи екологічного профілю № 20.
Вони нагадали старшокласникам, що з 5 лютого триває реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, а тому інформація про особливості ЗНО, правильний вибір предметів для вступної кампанії та підготовку до державної підсумкової атестацій й зовнішнього незалежного оцінювання є для школярів дуже важливою та актуальною.
Зокрема, студентка магістратури Інна Богма розповіла школярам про особливості та переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету, практичну підготовку студентів-філологів, активну громадську та волонтерську діяльність, практики студентів у Польщі та Болгарії, можливості працевлаштування та самореалізації випускників. Поділилась і своїми враженнями про різноманітні виховні заходи, зустрічі з видатними особистостями країни та регіону, майстер-класи досвідчених учителів-словесників та випускників університету у межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника», зокрема Олександра Авраменка та Олександра Жука. А надання учасникам зустрічі QR-кодів із посиланнями на інтернет-сторінки філологічного факультету дозволили старшокласникам «зануритись» у цікаве та насичене подіями студентське життя філологів.
Доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко, своєю чергою, окреслила учням основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 та особливості цьогорічного вступу до закладів вищої освіти.
Терміни та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; особливості визначення «порогового» балу; порівняльні таблиці з «пороговими» балами предметів ЗНО за попередні роки; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; предмети ЗНО, необхідні для вступу до закладів вищої освіти; мобільний додаток «Моє ЗНО» від Українського центру оцінювання якості освіти; розрахунок конкурсного балу вступника; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти – це неповний перелік питань, що цікавили майбутніх абітурієнтів.
Питання підготовки до написання тестів з української мови та літератури, історії України та математики: особливості тестових завдань, типові помилки та форми підготовки до написання тестів та власного висловлення – були в центрі особливої уваги школярів, адже саме ці тести є найбільш затребуваними і при визначенні результатів державної підсумкової атестації та при вступі на будь-яку освітню програму та у будь-який заклад вищої освіти.
Представники університету запросили старшокласників взяти участь у пробних тренінгах, які традиційно проводить Запорізький національний університет. Вони зазначили, що зареєструватися для участі в пробних ЗНО можна за покликанням:
Насичена інформацією презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед учнів, які долучилися до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх вступників, учні отримали змістовні відповіді.
Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2440633629299349
Філологічний факультет