Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває проект із залучення запорізьких шкіл до викладання медіаграмотності

На факультеті журналістики триває проект із залучення запорізьких шкіл до викладання медіаграмотності

На факультеті журналістики триває проект із залучення запорізьких шкіл до викладання медіаграмотності
15.02.2019 11:14 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики проектна діяльність співпраця зі школами медіаграмотність

Після низки методичних семінарів-тренінгів для вчителів української мови та літератури, які завершилися на факультеті журналістики наприкінці січня, почалася активна робота з впровадження медіаграмотності у школах Запорізької області. Зокрема, 12 лютого одразу до двох шкіл – СЗОШ №72 і ЗОШ №111 – завітали із уроками-тренінгами критичного мислення наші медіатренери – аспірантка Олександра Усенко і доцент кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова.

Ціла низка презентацій та інтерактивних занять розпочалася ще минулого року, а вже цього семестру вчителі, які підвищили кваліфікацію на факультеті ЗНУ, разом із тренерами проекту застосовують свої знання і вміння на уроках рідної мови і літератури.

Цього разу організаторами заходів стали вчитель української мови і літератури, заступник директора Запорізької спеціалізованої школи № 72 Олена Горбенко і вчителі-мовники Запорізького навчально-виховного комплексу № 111 Світлана Качула і Людмила Черняк.

Тренінги були спрямовані на виконання кількох завдань: по-перше, це виховання у дітей уважного ставлення до медіасередовища, навчання основ критичного мислення – аналітичного й вдумливого підходу до вибору джерел їх щоденної інформації. По-друге, акцентом тренінгів стали базові правила поводження у соціальних мережах, кібербезпека, виявлення і уникнення фейків і маніпуляцій.

Школярі, подекуди, з подивом дізнавалися, як легко можна втратити свої персональні дані в інтернеті, вчилися виявляти фейкові відео, працювати в команді і шукати достовірну інформацію.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2440630682632977

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини