Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики влаштували для старшокласників екскурсію до ЗНУ

15.02.2019 11:55 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школою екскурсія

Тринадцятого лютого до Запорізького національного університету завітали абітурієнти із різних шкіл нашого міста. Їх зустрічали викладачі та студенти факультету журналістики, які організували цей профорієнтаційний захід. Його метою стало ознайомити старшокласників із факультетом, показати специфіку навчання за спеціальністю.

Упродовж заходу абітурієнти були поділені на дві групи, які по черзі побували з екскурсією в редакційно-видавничому відділі, а потім – у науковій бібліотеці. Начальник редакційно-видавничому відділу Микола Олійник розповідав про структуру цього відділу, про друковану продукцію та технічне обладнання. Зацікавленість знайомством засвідчили бадьорий настрій та інтерес учнів. Вони дізнались багато нового про видавничу та редакторську діяльність, про що раніше й не здогадувались.

Також старшокласники мали можливість відвідати наукову бібліотеку Запорізького національного університету. Працівники бібліотеки розповіли про історію університету та показали рідкісні видання. Серед них були мініатюрні, фоліант та старовинні книжки.

Наприкінці заходу гості факультету змогли взяти участь у тренінгу з сучасної реклами, де у цікавих ігрових завданнях проявили свої креативні вміння.

Фотогалерея:

Вікторія Гальвас