Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для абітурієнтів влаштували тренінг на базі навчальної лабораторії «Інтернет-радіо "Університет" та новітні медіа»

У ЗНУ для абітурієнтів влаштували тренінг на базі навчальної лабораторії «Інтернет-радіо "Університет" та новітні медіа»

У ЗНУ для абітурієнтів влаштували тренінг на базі навчальної лабораторії «Інтернет-радіо "Університет" та новітні медіа»
18.02.2019 08:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність тренінг newsroom навчальна лабораторія «Інтернет-радіо "Університет" та новітні медіа»

Тринадцятого лютого на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбувся тренінг для школярів 9 і 11 класів. Їх знайомство із діяльністю ЗНУ проходило в кілька етапів. Наприкінці заходу до інтерактивного тренінгу долучилися старшокласники, які після професійної орієнтації в школі та участі в Медіафестивалі, що проходив на базі ЗНУ, виявили бажання у майбутньому навчатися на творчому факультеті ЗНУ.

На тренінгу викладачі та студенти магістратури факультету журналістики  познайомили школярів із медіапростором та провели екскурсію в newsroom і радіостанції. Після знайомства та спілкування з їхніми працівниками, школярів запросили спробувати себе у ролі справжніх журналістів, аби на собі відчути, наскільки це творча і креативна професія.

Викладач факультету журналістики Алла Тернова, розповіла про переваги факультету та різноманітні можливості, які тут відкриваються. Студенти магістратури Таїсія Зозуль і Максим Савченко відповіли на всі питання відвідувачів тренінгу. У кінці зустрічі на школярів чекав сюрприз: невеликий сюжет, який працівники лабораторії встигли відзняти під час проведення екскурсії. Учням було дуже цікаво одразу побачити себе на екрані.

Про роботу навчальної лабораторії «Інтернет-радіо "Університет" та новітні медіа» кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ школярам розповіли студентки магістратури Тетяна Науменко й Інна Демченко. Гості студії інтернет-радіо «Юніверс» змогли не лише побачити, як працює онлайн-радіостанція, а і взяти участь у проведенні ефіру. Таня та Інна провели короткі інтерв'ю зі школярами та подарували гостям звукові записи цієї зустрічі.

«Мене радує, що можна самореалізуватися у будь-який момент навчання. Практика на радіо була захоплюючою. Я намагаюся займатися творчою діяльністю і мені було дуже цікаво побачити, як це відбувається на практиці. А ще, було корисно послухати про факультет і від викладачів, і від студентів, які вже навчаються в магістратурі», – розповідає про свої перші враження Юлія, учениця Запорізької загальноосвітньої школи № 30.

«Мета таких заходів – популяризувати наш факультет та налагоджувати певні контакти. Бо, як показує практика,  діти не завжди знають, що у нас є телестудія, і вона досить дієва, вони не знають, що у нас є радіостанція. Тому таку роботу, починаючи з проведення Медіафестивалю та днів відкритих дверей, розпочинаємо з 9 класу. Ми розповідаємо про те, що в нас є, і про те, що ми можемо дати. Такі зустрічі на факультеті постійно проходять у різних форматах», – розповідає доцент Алла Тернова.

Представники факультету запевнили, що плідна співпраці зі старшокласниками Запоріжжя буде триватиме й надалі.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2445879048774807

 

Єлизавета Хведчик

 

Схожі новини