Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті влаштували свято на честь 140 випускників-магістрів

На біологічному факультеті влаштували свято на честь 140 випускників-магістрів

На біологічному факультеті влаштували свято на честь 140 випускників-магістрів
19.02.2019 16:59 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет випускники магістратури вручення дипломів

Днями в ЗНУ в урочистій обстановці вручили дипломи магістрам біологічного факультету. Висловити найщиріші побажання молодим фахівцям – випускникам денної та заочної форми навчання спеціальностей «Біологія» (спеціалізації: «Фізіологія, імунологія та біохімія», «Фізіологія людини та тварини», «Біохімія та імунологія», «Біоекологія»), «Генетика», «Екологія», «Лісове господарство», «Хімія», а також спеціалізацій «Іхтіологія та аквакультура», «Прикладна ентомологія» – завітали представники ректорату, викладачі, виробничники, фахівці тих установ, де зазвичай студенти біологічного факультету проходять практику, а також батьки й друзі.

Цього дня дипломи отримали майже 140 магістрів-біологів, із них 17 – із відзнакою. Варто зазначити, що дехто з випускників магістратури цього дня отримав не один, а відразу два дипломи, навчаючись за різними спеціальностями одночасно на денному та заочному відділеннях.

Присутні вітали гучними оплесками молодих фахівців, які віднині працюватимуть на благо суспільства й усього людства: у галузі медицини, відновлення біологічних та екологічних ресурсів тощо. А старші колеги їм висловили напутні побажання.   

Звертаючись до молоді від імені усієї університетської спільноти й від ректора ЗНУ Миколи Фролова зокрема, перший проректор Олександр Бондар наголосив: «Ваш випуск – визначна подія для усього нашого вишу, адже біологічний факультет – один з найпотужніших у структурі ЗНУ. Сьогодні суспільству потрібні ті професії, які ви здобули, але й водночас вони вимагатимуть від вас самопожертви і максимум  зусиль. Ви отримали усе необхідне – знання, навички, досвід – у роки навчання на факультеті, що забезпечили вам ваші дбайливі викладачі й мудрі наставники. Щастя вам і наснаги на вашому життєвому й професійному шляху!».

Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, яка всі роки навчання невтомно слідкувала за становленням сьогоднішніх випускників, від себе додала: «Усі, хто сьогодні отримує диплом, довели, що достойні його. Адже вони продемонстрували успіхи як у навчанні, так і у різного роду заходах: демонстрували свої наукові досягнення, рівень фахових знань під час конференцій, круглих столів, як учасники олімпіад та інших конкурсів для студентської молоді. Ці знання ви будете використовувати й у вашій майбутній роботі. А ще пам’ятайте: де б ви не працювали – в Україні чи закордоном – несіть частку свого душевного тепла людям і не забувайте тих, хто вклав у ваше зростання частину себе – ваших викладачів! Двері біологічного факультету завжди відчинені для вас». Керівники університету та факультету також висловили щиру подяку батькам, які виховали гідних особистостей і доклали максимум зусиль, аби ті стали гарними фахівцями в обраній професії.

Цього дня дипломи випускникам магістратури біологічного факультету з різних спеціальностей вручали викладачі факультету та представники баз практик: декан Людмила Омельянчик, завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Віктор Лях, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Валентина Бовт, професор цієї кафедри Олександр Фролов, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Воронова, начальник відділу охорони навколишнього середовища ПАТ «Мотор Січ» Петро Харченко, головний спеціаліст відділу іхтіології і регулювання рибальства Управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області Максим Бронзюк та інші.

Усі вони бажали успіхів у житті та кар’єрного зростання молодим фахівцям, які мають віднайти себе у професії. А також наводили цифри щодо десятків тисяч випускників, яких підготував біологічний факультет ЗНУ у різних галузях біологічної науки та господарства і якими неодмінно пишаються їхні старші колеги, адже повсякчас отримують схвальні відгуки про роботу підготовлених ними спеціалістів.

Випускники біологічного факультету ЗНУ сьогодні працюють майже в усіх регіонах України, а також на всіх континентах, зокрема в країнах Америки, Австралії тощо. А ще, старійшини факультету Валентина Бовт та Олександр Фролов наголосили на тому, що саме біологічна освіта надає фахівцям цієї галузі знання про те, як подовжити власне життя і життя інших людей, робити його повноцінним, популяризувати здоровий спосіб життя у суспільстві, чому і мають приділити основну увагу молоді фахівці. 

Натомість від імені всіх випускників слова щирої вдячності викладачам та батькам, які повсякчас підтримували їх на шляху до обраної професії,  висловила випускниця магістратури Алла Кучменко.

Діана Михальська, Єлизавета Верба, Валерія Гуріна, Артем Грин, Марія Шевченко, Самвел Дарбінян, Юлія Шабо та Олександр Григоренко привітали присутніх у залі своїми чудовими піснями, сучасними хореографічними композиціями та грою на гітарі.

Насамкінець урочистостей вдячні випускники вручили квіти своїм улюбленим викладачам і сфотографувалися із ними на пам’ять. Також вони обіцяли залишати назавжди біологічний факультет у своєму серці.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2446155725413806

 

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини