Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває профорієнтаційна та просвітня робота

На факультеті журналістики триває профорієнтаційна та просвітня робота

20.02.2019 09:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність медіаграмотність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Цього тижня доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків з громадськістю Катерина Доценко й аспірант тієї ж кафедри Олександра Усенко провели тренінги з медіаграмотності та профорієнтації з 11-класниками Запорізької школи № 59 з поглибленим вивченням  англійської мови.

У невимушеній обстановці, викладачі розповіли про важливість критичного мислення у ХХІ столітті, про необхідність медіаграмотності в умовах гібридних воєн та сучасної непевності і багатовекторності інформаційного простору, поговорили про фейки і дофамінові петлі.

Кілька інтерактивних ігор – «Інформаційний шум», «Інфобульбашка» та «Медіадетективи в інстаграмі» – дозволили дітям відчути себе медіаекспертами  і зануритися в розуміння складності цього процесу.

Наприкінці відбулася розмова про факультет. Учнів та їх викладача – Наталю Сургай (до речі, теж нашу випускницю) – запросили і в подальшому бути співпричетними до подій на факультеті журналістики і домовилися про те,  що продовження буде.

Факультет журналістики