Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках міжнародної грантової програми відкрили нову мультимедійну аудиторію

У ЗНУ в рамках міжнародної грантової програми відкрили нову мультимедійну аудиторію

У ЗНУ в рамках міжнародної грантової програми відкрили нову мультимедійну аудиторію
21.02.2019 13:28 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології грантова діяльність відкриття мультимедійної аудиторії грантовий проект «European Values in Literary Arts»

На факультеті іноземної філології на сьогодні великого значення надають розвитку проектної діяльності. Серед його викладачів – чимало учасників успішних грантових проектів, які сприяють не лише інтеграції ЗНУ до світового освітнього й наукового простору, але й покращенню його матеріально-технічної бази. Дев’ятнадцятого лютого на ФІФ відкрилася нова мультимедійна аудиторія (навчальний корпус №2, ауд. 326) у рамках виконання грантового проекту «European Values in Literary Arts».

Цей грант напряму «Jean Monnet Module» програми «Erasmus+» виграла команда науковців факультету іноземної філології й історичного факультету під керівництвом доцента кафедри німецької філології і перекладу Олени Тупахіної.

На церемонії урочистого відкриття аудиторії були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, заступник декана ФІФ з наукової роботи Катерина Василина, доцент кафедри німецької філології і перекладу Олена Тупахіна й доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов, а також студенти факультету іноземної філології.

На початку заходу проректор Юрій Каганов привітав усіх присутніх від імені ректорату, зокрема ректора ЗНУ Миколи Фролова. Юрій Олегович наголосив, що відкриття кожної аудиторії із сучасним обладнанням – важлива подія не лише для факультету, але й для всього університету, який дотримується стратегії безперервного розвитку. Він відзначив, що поліпшення матеріально-технічної бази – важливе завдання керівництва вишу, тож воно цінує активну грантову діяльність факультету.

Також, звертаючись до студентів, проректор наголосив, що у них не лише чудові умови для навчання, але й висококваліфіковані викладачі. Тож студенти мають скористатися цим і під час навчання здобувати якісну освіту, яка знадобиться їм у майбутньому.

Після урочистого перерізання стрічки присутні увійшли до аудиторії й оцінили новий ремонт, який зробили в кімнаті, мультимедійне обладнання, яке дозволяє проводити заняття на європейському рівні. А також – різнобарвні мобільні меблі, що дозволяють по-різному групувати учасників семінарів під час виконання ними групових завдань.

Студенти запевнили, що в них уже були перші пари в цій аудиторії і що їм дуже сподобалося тут навчатися.

Розповідаючи про навчальну програму «European Values in Literary Arts» («Європейські цінності в художній літературі»), доцент Олена Тупахіна зазначила, що на сьогодні його вивчає пілотна група – 20 осіб. У планах викладачів-учасників проекту – збільшити наступного року кількість таких груп до трьох. Загалом за три роки, на які розрахований грантовий проект, вони планують навчити за цією програмою 350 студентів.

Олена Володимирівна наголосила: «Це – узагальнений курс, розрахований не лише на студентів гуманітарних факультетів, а й, перш за все, на представників природничих спеціальностей. Ми сподіваємося, що завдяки проблематиці курсу, до якої входять питання зародження й розвитку європейських цінностей, студенти усвідомлять, що українці входять до європейської спільноти. Учасники програми не лише навчаться декодувати художні символи текстів, але й відчують себе носіями європейської свідомості. А це дуже важливо для сучасних вчителів».

На її думку, ЗНУ готує сильних вчителів-предметників, чиї знання відповідають потребам сьогодення. Та Нова українська школа вимагає від учителів, аби ті були культуртрегерами – носіями й розповсюджувача освіти й культурних установок.

Учасники грантової програми зазначають, що у її рамках відбуватимуться не лише заняття для студентів, але й засідання круглих столів, у яких зможуть брати участь всі охочі. Вони сподіваються, що такі заходи стануть майданчиком для дискусій, на яких будуть обговорюватися актуальні теми. Адже питання цінностей – основоположні для громади й визначають її подальший вектор розвитку.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2447924221903623

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини