Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ розповіли абітурієнтам про умови вступу-2019

Викладачі факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ розповіли абітурієнтам про умови вступу-2019

Викладачі факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ розповіли абітурієнтам про умови вступу-2019
22.02.2019 10:13 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Днями відбулися зустрічі викладачів факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ з учнями 10 та 11 класів Запорізької загальноосвітньої школи № 91.

Під час спілкування завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва, професор Ірина Арутюнян детально ознайомила учнів зі специфікою спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та з її освітніми програмами: «Міське будівництво та господарство», «Промислове і цивільне будівництво», «Водопостачання та водовідведення».

Значну увагу було приділено і напрямам роботи кафедри міського будівництва та господарства, та кафедри промислового та цивільного будівництва, особливостям навчання на факультеті, можливостям працевлаштування та кар’єрного зростання випускників, рівню заробітної платні інженерів-будівельників та містобудівників, успіхам випускників факультету різних років.

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами доцент кафедри міського будівництва та господарства Олена Фостащенко розповіла про особливості вступної кампанії 2019 р. Дуже зацікавила учнів насичена інформацією презентація та розповідь про університетські та факультетські заходи. Після показу презентації викладач відповіла на питання школярів, що стосувалися строків проведення ЗНО у 2019 р.; особливостей визначення «порогового» балу; розрахунку конкурсного балу вступника; пріоритетності заяв при подані документів до вступу у заклади вищої освіти тощо.

Активним було спілкування з учнями асистент кафедри міського будівництва та господарства Ольги Воденникової. Вона розповіла про пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання від Запорізького національного університету, які дають можливість перевірити свої знання та визначитися з подальшою підготовкою до основної сесії ЗНО.

Колектив факультету Будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ дякує директору Запорізької загальноосвітньої школи № 91 Іваницькій Тетяні Вікторівні та педагогічному колективу за співпрацю.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2452898584739520

 

Факультет будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ

Схожі новини