Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету металургії продовжують активну профорієнтаційну роботу

Представники факультету металургії продовжують активну профорієнтаційну роботу

Представники факультету металургії продовжують активну профорієнтаційну роботу
22.02.2019 08:41 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії кафедра обробки металів тиском профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Двадцятого лютого доцент кафедри обробки металів тиском факультету металургії Дмитро Кругляк відвідав загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 20 у м. Запоріжжя. Дмитро Олегович зустрівся з директором закладу Валерієм Шульгою та учнями 11-А класу.

Під час зустрічей викладач розповів про строки проведення зовнішнього незалежного оцінювання, порядок реєстрації учнів для проходження ЗНО, кількість навчальних предметів, з яких можливо скласти тести. Було надано інформацію стосовно правил прийому 2019 р. до Запорізького національного університету. Дмитро Олегович звернув увагу й на значну кількість місць державного замовлення в ЗНУ та на те, сертифікати ЗНО яких років приймаються у цьому році.

Дмитро Кругляк приділив значну увагу розповіді про Інженерний інститут ЗНУ, зокрема про факультет металургії. Він розповів про кафедри факультету, з яких предметів повинні бути сертифікати для вступу на факультет. Зупинившись детально на кафедрі обробки металів тиском, викладач повідомив про дисципліни, що викладаються на кафедрі, науково-дослідну роботу кафедри та залучення до неї студентів.

Дмитро Олегович звернув увагу випускників на те, що студентське життя не обмежується лише навчанням. Ставши студентами вони зможуть долучитися до різноманітних патріотичних та культурно-масових заходів університету та міста, розвинути свої таланти в творчих студіях, зайнятися спортом тощо.

Колектив факультету металургії щиро дякує за плідну співпрацю та доброзичливе ставлення директору ЗОНВК № 20 Валерію Івановичу Шульзі.

 

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

Схожі новини