Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету журналістики гостинно зустрічали запорізьких школярів

25.02.2019 15:37 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики День рідної мови профорієнтаційний захід співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами екскурсія

Двадцять другого лютого учні Запорізького приватного навчально-виховного комплексу «РЕАЛ» завітали на факультет журналістики Запорізького національного університету. Їх візит приурочили до Міжнародного дня рідної мови. Головною профорієнтаційною метою було визначення з професією.

Організатором зустрічі від університету стала доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Тетяна Іванець.  Під час заходу його учасники провели профорієнтаційну роботу з учнями старших класів. Завдяки цьому, абітурієнти більш детально дізналися про навчання в університеті, а зокрема на факультеті журналістики.

Доцент Тетяна Іванець для учнів 6-11 класів провела єдиний диктант «Торжество любові» за твором Івана Багряного «Тигролови». Після чого гості університету мали змогу ознайомитися з науковою бібліотекою ЗНУ, де їм провели пізнавальну та цікаву екскурсію.

Працівники розповіли учням про наповнення бібліотеки та продемонстрували найцікавіші екземпляри старовинних видань, рідкісну підбірку книг та мініатюри всесвітньовідомих творів.

Наступним пунктом у програмі святкування стало відвідування школярами українознавчого кабінету – куточку національної культури «Світлиця». Там вони ознайомилися з колекцією аутентичного українського посуду, рушників, знарядь праці та побачили народний музичний інструмент – бандуру.

Далі абітурієнти відвідали мультимедійні аудиторії, творчі лабораторії факультету журналістики. Молодь ознайомилася з інформацією щодо безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО та умов вступу 2019 року, специфіки навчання на творчому факультеті.

Наприкінці зустрічі абітурієнти ділились яскравими враженнями про незабутньо проведений час у Запорізькому Найкращому Університеті, робили світлини та спілкувались із фахівцями  вишу. «Мені було цікаво відвідати університет, але я хвилювалася під час написання диктанту. Екскурсійний маршрут навчальним закладом мені запам’ятається надовго»,– зазначила Діана Шварц, учениця 9-го класу.

Анастасія Лобко, Ганна Толкачова

студенти 3 курсу факультету журналістики