Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Успіх «Запорізького університету» на «Молодіжному акценті»

Успіх «Запорізького університету» на «Молодіжному акценті»

18.11.2008 12:04 Конкурс Виставка Газета «Запорізький університет» досягнення

Журі IV всеукраїнської виставки газетних видань молоді «Молодіжний акцент» високо оцінило видання нашого вишу. Обласна академічна газета «Запорізький університет» посіла друге місце у номінації «Студентська преса».

Усього в конкурсі, ініціатором якого виступила молодіжна організація «Прес-центр «Акцент», виявило бажання взяти участь 100 колективів молодіжних видань. За рішенням журі до участі у виставці у трьох номінаціях - «Шкільна преса», «Студентська преса», «Молодіжна преса» - було відібрано 50 видань із різних міст України. Цьогорічний «Акцент» зібрав молодіжні колективи не лише нашого міста й області, але й Києва, Краматорська, Кривого Рогу, Луганська, Луцька, Миколаєва, Полтави та Рівного. Так, і цьогорічний переможець у номінації «Студентська преса» - газета «Наш університет» Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) – вперше взяла участь у цьому заході.
Отже, минулорічний задум організаторів – Прес-центру «Акцент» та Комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради – вивести міжрегіональну виставку на загальноукраїнський рівень втілився в життя. Впоратися ж із організаційними труднощами їм допомогли співорганізатори: Запорізька торгово-промислова палата, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді, Управління освіти і науки облдержадміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та інші.
Разом вони подолали певні негаразди і не збираються зупинятися на досягнутому. Так, під час церемонії нагородження переможців шеф-директор Прес-центру «Акцент» Володимир Систеров зазначив, що у планах на наступний рік – запросити на виставку редакційні колективи з сусідніх держав. Адже російська молодіжна преса має багато напрацювань, безумовно, дуже цікавих для українських молодих журналістів.
Та й цього року у всіх учасників виставки було багато нагод дізнатися щось нове та корисне. Адже крім презентації видань, під час якої розкривалися професійні секрети та напрацювання, на них чекали майстер-класи та круглі столи від практикуючих журналістів, членів журі Майї Руденко та Сергія Черних. Найголовніше ж, заради чого збираються на такі заходи юні журналісти – аби поспілкуватися і зав’язати нові знайомства.
У своєму виступі під час нагородження переможців «Молодіжного акценту» голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко підкреслив усю важливість подібних заходів: «Результатом подібної роботи, спрямованої на підтримку молодіжної преси, є зростання рівня видань, вихід на чітку періодичність та творчий підхід молодих журналістів».

Схожі новини