Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися - 2008»

У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися - 2008»

19.11.2008 17:50 Конкурс Концерт

У Міжнародний день студента у Запорізькому національному підвели підсумки конкурсу художньої самодіяльності першокурсників «Дозвольте відрекомендуватись-2008». На фінальному гала-концерті, який проходив у актовій залі 2 навчального корпусу, було представлено найкращі номери фестивалю та нагороджено переможців.

Розпочалося свято патріотичним танцем «А калина не верба» від творчого колективу філологічного факультету, який став переможцем у номінації «Найкращий народний танець». Привітати студентів із їхнім професійним святом та з перемогами у конкурсі прийшов ректор ЗНУ Сергій Тимченко. У своєму зверненні Сергій Михайлович вирішив не дотримуватися офіціозу, його промова була душевною та зрозумілою кожному молодому серцю. Ректор навіть розповів пару анекдотів у тему, чим зірвав справжній шквал аплодисментів.
«Найкращими ведучими фестивалю» було визнано представників факультету журналістики Вікторію Музальову та Андрія Бондаренко. Свої таланти конферансу вони і показували публіці упродовж всього гала-концерту. Володаркою номінації «Найвишуканіша зірка конкурсу» стала студентка факультету іноземною філології Євгенія Кондрашова, яка виконала чарівну пісню «Падала звезда». А «Найпоетичніше перо конкурсу» віддали Марині Мірошниченко з юридичного факультету за вірш «Рідному краю». Королевою роялю стала Наталія Шайдурова (біологічний факультет), яка здобула перемогу у номінації «Чарівні звуки музики».
«Зірками романтичної лірики» назвали студентів-економістів Кирила Комісаренко, Тетяну Нарушину та Юлію Редько. Надзвичайно романтична літературна постановка відомого віршу «С любимыми не расставайтесь» від фізичного факультету здобула звання «Найталановитішої театралізації». Велику кількість східних танців, які виконувалися упродовж всього фестивалю представницями різних факультетів, вирішили об’єднати у один яскравий номер. Таким чином, студентки факультету фізичного виховання Катерина Щуренко та Інна Губа, першокурсниця істфаку Моніка Тотоян, Валя Поправка з юридичного факультету та Мелена Миколаєва стали переможцями номінації «Найекзотичніший танець».
Своїм надзвичайним голосом підкорив публіку Богдан Корнелюк, за що і здобув перемогу у номінації «Найкраща іноземна пісня». А «Зірками гумору» було визнано представниць історичного факультету Наталію Лікацьку, Катерину Трипольську та Надію Міщенко, які продемонстрували свої таланти презентувавши на осуд глядачів мініатюру «Гарні дівчатка». За свої вражаючі гімнастичні та акробатичні вміння Марія Гончарова (факультет іноземної філології) завоювала номінацію «Найоригінальніший номер». А Макс Лісовий з журфаку, який вразив усіх присутніх професійною грою на електрогітарі, отримав нагороду у номінації «Срібні струни».
Оригінальним і дуже гарним став номер, у якому в одну композицію поєднали виступи бальників. Так на одній сцені джайф, ча-ча-ча та румбу виконували переможці номінації «Найзапальніші танці світу» Антон Хижній та Маргарита Варга (факультет іноземної філології), Андрій Білик та Анастасія Батко (факультет соціології та управління), Анна Турська та Дмитро Ковтун (юридичний факультет).
«Найліричнішим голосом фестивалю» стала студентка факультету менеджменту Аліна Бедняк. А «Найпрофесіональнішими танцівниками» - студенти факультету СПП. «Найнеймовірнішим номером конкурсу» визнали пародійну постановку «Євробачення» від фізиків. Вони ж й здобули перемогу у номінації «Студенти-оскароносці» за вражаючий відеоролик про студентське життя.
Сподобався глядачам і «Золотий голос» першокурсника факультету фізвиховання Івана Краснікова. А «Найяскравіший танець фестивалю» «Hero» у виконанні журналістів супроводжувався гучними оплесками. А неймовірний співочий талант Сурена Маркаряна приніс йому перемогу у номінації «Відкриття року».
Не залишилися без нагород і старшокурсники, які допомагали першачкам готуватися до конкурсу. Так Цогік Мазманян (юридичний факультет) і Ольга Доценко (фізичний факультет) стали «Найкращими режисерами-постановниками». Відмітили члени журі і старання «Найактивніших заступників деканів з виховної роботи», які усіляко підтримували своїх студентів: Віктора Сабадаша (юрфак), Галину Остапенко (фізвосп), Андрія Кургузова (менеджмент), Оксану Ткачук (біофак), Олексія Фефелова (ФІФ).
Щодо колективних факультетських нагород, то тут місця розподілилися наступним чином: третє розділили юридичний та факультет журналістики. Друге – фізичний та факультет фізичного виховання. Абсолютними переможцями одноголосно визнали творчий колектив факультету іноземної філології.
Слід зазначити, що усі переможці та лауреати номінацій були нагороджені грамотами та цінними призами від спонсорів фестивалю: Комітетів у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької міської ради та Жовтневої рай адміністрації, ексклюзивного дилеру продажів «Life» у особі Дмитра Третяка та генерального спонсора голови осередку БЮТ Жовтневої рай адміністрації Олексія Ломикіна.

Юлія ЧЕРНЕТА