Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету долучилися до проведення учнівської олімпіади з правознавства

Представники юридичного факультету долучилися до проведення учнівської олімпіади з правознавства

Представники юридичного факультету долучилися до проведення учнівської олімпіади з правознавства
26.02.2019 09:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами учнівська олімпіада з правознавства

Двадцять четвертого лютого на базі КЗ «Cпеціалізованої школи-інтернату ‘’Січовий колегіум’’» зібралися кращі юні правознавці Запорізької області, оскільки традиційно взимку проводиться ІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

2019 рік не став винятком із цього правила. Більше семидесяти учнів із загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл Запорізької області – переможці І районного етапу олімпіади. Вони змогли позмагатися у вмінні розв’язувати правничі казуси, ситуаційні завдання, здійснювати порівняльно-правовий аналіз суміжних понять, виокремлювати основні (базові) ознаки правових явищ, надавати визначення тощо.

Упродовж  чотирьох годин юні правознавці змогли продемонструвати свої теоретичні знання, продемонструвати правничі компетентності. Представники юридичного факультету ЗНУ, які традиційно вже протягом тривалого часу входять до складу журі олімпіади, мали змогу поспілкуватися із юними правознавцями. А також – перевірити їх письмові роботи та визначити переможців у паралелях  9, 10 і 11 класів.

У результаті сформували «зіркову команду майбутніх правників», яка буде представляти Запорізьку область під час ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, який у цьому році пройде в Івано-Франківську.

Упродовж усього дня спілкування із представниками шкіл Запорізької області було достатньо насиченим. Зокрема, викладачі та аспіранти юридичного факультету ЗНУ провели тренінгові заняття для викладачів права. Вони ознайомили вчителів із новинками фахової навчальної, публіцистичної літератури, висвітили особливості сучасного вітчизняного нормотворчого та правозастосовного процесів.

Чимало запитань до представників факультету було й у батьків, які також були присутні у «Січовому колегіумі». Вони й змогли отримати корисні поради та змістовні відповіді щодо різноманітних аспектів цьогорічної вступної кампанії.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини