Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра металургії співпрацює із Запорізьким колегіумом «Мала гуманітарна академія»

Кафедра металургії співпрацює із Запорізьким колегіумом «Мала гуманітарна академія»

Кафедра металургії співпрацює із Запорізьким колегіумом «Мала гуманітарна академія»
26.02.2019 11:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії кафедра металургії профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами співпраця зі школами

Днями відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри металургії факультету металургії Інженерного інституту Запорізького національного університету Оксани Воденнікової з учнями 10-А та 11-А класів Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія».

Під час зустрічі вона розповіла учням про факультети та спеціальності Запорізького національного університету, про десять головних особливостей вступу до ЗНУ в 2019 році, наявність бюджетних місць навчання, переваги та недоліки навчання на денному та заочному відділеннях, «барви» студентського життя.

Більш детально викладач розповіла про металургійний факультет Інженерного інституту ЗНУ, зокрема, особливості навчання на кафедрі металургії за освітньо-професійними програмами «Металургія чорних металів» та «Металургія кольорових металів».

Десятикласників дуже зацікавила інформація про підготовчі курси, творчі конкурси та профорієнтаційні проекти.

Колектив кафедри металургії дякує учням за проявлену активність та чекаємо на них у Запорізькому національному університеті.

Особливу подяку представники факультету металургії висловлюють заступнику директора з ВНР Олені Білій, завучу з ВР Світлані Трояненко, вчителю біології Тетяні Лукашовій, класному керівнику 11-А Валентині Пономарьовій та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

Олена Воденнікова ,

доцент кафедри металургії

факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ

 

Схожі новини