Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці кафедри міського будівництва та господарства відвідали Запорізький багатопрофільний ліцей №99

Науковці кафедри міського будівництва та господарства відвідали Запорізький багатопрофільний ліцей №99

Науковці кафедри міського будівництва та господарства відвідали Запорізький багатопрофільний ліцей №99
26.02.2019 14:52 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Двадцятого лютого асистент кафедри міського будівництва та господарства факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ Ольга Воденнікова провела профорієнтаційну зустріч з 10-В та 11-В класами Запорізького багатопрофільного ліцею №99.

Під час зустрічі зі старшокласниками фізико-математичних класів викладач акцентувалася увага на можливості отримати технічну освіти в стінах Запорізького національного університету. Абітурієнтів запросили відвідати День відкритих дверей Інженерного інституту ЗНУ та роздали їм профорієнтаційні буклети.

Зустрічаючись з учнями 10-В класу, Ольга Воденнікова розповіла про підготовчі курси, надала інформацію про місце розташування курсів, телефони й графік їхньої роботи. Ольга Сергіївна підкреслила, що підготовчі курси – це запорука ефективного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вдалого вступу до вишу.

Особлива увага приділялася й особливостям вступу в ЗНУ, безкоштовним тренінгам зовнішнього незалежного оцінювання та профорієнтаційному проекту «Абітурієнт».

Кафедра міського будівництва та господарства висловлює подяку заступнику директора з виховної роботи Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Галині Ліпецькій, класному керівнику 10-В Вікторії Безуглій, вчителю інформатики Ірині Бандель та сподівається на подальшу успішну співпрацю.

 

Ольга Воденнікова,

асистент кафедри міського будівництва та господарства

факультету будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

Схожі новини