Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики обговорювали сучасні літературні конкурси й майбутнє книговидання

Студенти факультету журналістики обговорювали сучасні літературні конкурси й майбутнє книговидання

Студенти факультету журналістики обговорювали сучасні літературні конкурси й майбутнє книговидання
27.02.2019 13:06 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики зустріч зі студентами візит

Днями студенти 4 курсу спеціальності «журналістика» факультету журналістики зустрілися із запорізькою письменницею Талою Владмировою (Тамілою Тарасеенко). Захід відбувся за ініціативи доцента  кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків з громадськістю Людмили Чернявської. На факультеті часто запрошують до спілкування зі студентами журналістів-практиків та письменників, аби молодь змогла дізнатися про професійні секрети, сучасний стан вітчизняних ЗМІ та видавничої галузі тощо.

Цього разу під час зустрічі мова йшла про літературні конкурси і творчі майданчики, які допоможуть письменникам-початківцям привернути увагу до своїх творів як широкої публіки, так і видавців. Зокрема, учасники зустрічі більше дізналися про процедуру відбору й нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Коронація слова», про конкурси, які щорічно проводять такі видавництва, як «КМ-Букс», «Фонтан казок» тощо.

Крім того, під час зустрічі йшлося про те, чи зникнуть у майбутньому паперові книги, чи варто влаштовувати гігантську віртуальну книгозбірню, у якій би містились всі книги, видані в світі, чи потрібно письменнику-початківцю писати на тему, яку зараз розробляють багато інших митців тощо.

Наприкінці заходу студенти подякували гості та організатору заходу – доценту Людмилі Чернявській.

 

Схожі новини