Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Університет – очима студентів»: майстерність зростає

«Університет – очима студентів»: майстерність зростає

21.11.2008 10:52 Відділ виховної роботи Конкурс Виставка

19 листопада у холі першого корпусу було незвично людно. Серед цього скупчення вирізнялись особи з фотоапаратами, які разом з усіма час від часу підходили до виставки студентських фотознімків та розглядали їх, критикуючи або схвалюючи окремі світлини. Такий ажіотаж зумовило нагородженням переможців університетського фотоконкурсу «Університет очима студентів – 2008».

«Цей захід проходить у Запорізькому національному вже третій рік поспіль. Слід відзначити, що з кожним роком майстерність його постійних учасників помітно зростає. До того ж, дуже приємно бачити нові обличчя», – вітаючи призерів та учасників конкурсу, зазначила помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова.
Усього цього року у заході взяли участь 28 студентів з 8 факультетів. Найактивнішими ж виявилися майбутні біологи: цей факультет на конкурсі представляло 11 учасників, що й зумовило велику кількість призерів серед його студентів.
Ще однією особливістю цьогорічного конкурсу стала одна із номінацій - «Осінь у Жовтневому районі». Її виокремлення приурочено до 80-ої річниці Жовтневого району, у якому знаходиться наш університет. Третє місце у цій номінації, посів Роман Редька (біологічний факультет), ІІ - Андрій Хайнацький з того ж факультету та магістрант економічного факультету Михайло Проскурін, І місце – у майбутнього біолога Тараса Макаренка.
У номінації «Що з собою осінь носить» третє місце у студентки біологічного факультету Ірини Макушинської, друге - розділили Галина Уляніцька (біологічний) та Станіслав Стуканов (факультет журналістики). Переможцем журі визнало Олександра Єршова із біологічного факультету.
У вже традиційній номінації «Ми – із ЗНУ» третє місце посіли Віктор Кіщак з факультету журналістики та Христина Макаренко - студентка філологічного, друге місце – у Євгенії Скорини (факультет журналістики). Перемогла ж Аріна Позднюк із біологічного факультету.
Крім Почесних грамот на усіх переможців чекали грошові винагороди. Приз за перше місце цього року становить 250 грн., друге місце «оцінюється» у 200 грн., ті ж, хто посів третє місце отримали 150 грн.

Микола Жирівський

Схожі новини