Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Польське свято «Tłusty czwartek» у Запорізькому військовому шпиталі – від Центру польської культури

Польське свято «Tłusty czwartek» у Запорізькому військовому шпиталі – від Центру польської культури

Польське свято «Tłusty czwartek» у Запорізькому військовому шпиталі – від Центру польської культури
28.02.2019 12:58 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ

Нещодавно до Запорізького військового шпиталю завітали представники Запорізького товариства польської культури ім. Св. Івана Павла ІІ, Центру польської культури ім. Яна ІІІ Собеського Інженерного інституту Запорізького національного університету та парафії Бога Отця Милосердного Римсько-католицької церкви.

На честь польського свята «Tłusty czwartek» відвідувачі шпиталю підготували та представили для пацієнтів пізнавальну програму про польські традиції. Особливо запам’ятався присутнім концерт юних бандуристів ДМШ №3 та вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок». Традиційно на свято «Tłusty czwartek» печуть пончики, але гості не обмежились цим, а підготували для військових ще й смачне частування.

Під час зустрічі гості подарували військовому шпиталю холодильник для зберігання медпрепаратів. Кошти на подарунок зібрали запорізькі поляки, парафіяни та пересічні запоріжці.


Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2462927640403281

 

Макушинська Г.П.,

голова Товариства польської культури ім. Св. Івана Павла ІІ

 і керівник Центру польської культури ім. Яна ІІІ Собеського

Інженерного інституту ЗНУ