Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ провели збори студентів-мешканців гуртожитку

В Інженерному інституті ЗНУ провели збори студентів-мешканців гуртожитку

В Інженерному інституті ЗНУ провели збори студентів-мешканців гуртожитку
28.02.2019 13:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут відділ виховної роботи гуртожитки збори

Двадцять сьомого лютого в Інженерному інституті ЗНУ відбулися збори студентів-мешканців гуртожитку. Під час зустрічі учасники обговорили питання, пов’язані з ознайомленням студентів із правилами проживання у гуртожитку, правилами поселення у гуртожиток на 2019-2020 навчальний рік, оформленням договорів найму жилого приміщення тощо.

Збори проводили начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко та провідний фахівець відділу Тетяна Баланюк. На заході були присутні заступники деканів з виховної роботи факультетів Інженерного інституту, комендант гуртожитку інституту Ольга Лисенко, психолог Ірина Марті, начальник служби охорони Алі Сулейманов, студенти-мешканці гуртожитку.

Представники виховного відділу нагадали присутнім про важливість дотримання правил проживання в гуртожитках ЗНУ, а також про заборону Міністерством охорони здоров’я України паління, вживання та зберігання алкогольних напоїв та наркотичних речовин у гуртожитках.

Розповідаючи студентам про правила проживання в гуртожитках, Тетяна Володимирівна рекомендувала користуватися «Швидкими посиланнями» на сайті ЗНУ, де вони зможуть більш детально ознайомитися з правилами проживання, порядком поселення до гуртожитків ЗНУ, знайти зразки нормативних документів.

Зустріч пройшла в форматі живого спілкування, студентами були задані численні запитання, які стосувалися умов проживання та оплати тощо.

Більше корисної інформації модна отримати за покликаннями:

Порядок поселення до гуртожитків ЗНУ: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html

Правила проживання у гуртожитку: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/155.ukr.html

Зразки нормативних документів: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/154.ukr.html

 

Інженерний інститут ЗНУ

 

Схожі новини