Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Обласний етап IX олімпіади з української мови відбувся в ЕПК

Обласний етап IX олімпіади з української мови відбувся в ЕПК

Обласний етап IX олімпіади з української мови відбувся в ЕПК
04.03.2019 11:20 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК українська мова олімпіада профорієнтація

У стінах Економіко-правничого коледжу зібралися українознавці 1 та 2 курсів навчальних закладів Запорізької області, щоб перевірити свої знання з української мови. Варто відзначити, що Економіко-правничий коледж 6-й рік поспіль приймає переможців I та II етапів олімпіади, і цей рік не став винятком. Директор коледжу Олена Грибанова привітала учасників та побажала перемоги. Олена Євгенівна розповіла про пільги, які матимуть переможці Всеукраїнського етапу олімпіади з української мови, при вступі в будь-який ВНЗ, що, безперечно, є великим «плюсом». Директор також зазначила, що участь у олімпіаді морально готує до ЗНО і дає можливість перевірити свої знання. Проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук від ректорату Запорізького національного університету привітав переможців I етапу і побажав не зупинятися на досягнутому. «Будьте впевнені в собі і знайте, що у вас все буде гаразд!»- наголосив Геннадій Васильчук. Декан філологічного факультету, Тамара Хом’як, привітала викладачів і студентів, побажала успіхів та зазначила: «Я пишаюсь тим, що викладачі прищеплюють любов до українського слова, а студенти не забувають його і старанно вивчають».

Голова ЦК, кандидат філологічних наук та організатор заходу, Світлана Доброскок оголосила склад журі:

Голова журі - Зінаїда Скляренко; Людмила Ніколаець, Алла Топач та Світлана Доброскок.

У результаті запеклої боротьби присутні привітали Катерину Дмитренко, студентку 2 курсу спеціальності журналістика освітньої програми видавнича справа та редагування,  з перемогою в обласному етапі IX Всеукраїнської олімпіади з мови. Готували переможницю викладачі коледжу Грушанська А.В. та Доброскок С.О.

 

Аліна Тесленко

 


Схожі новини