Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У студента ЗНУ – бронза міжнародного турніру із тхеквондо

У студента ЗНУ – бронза міжнародного турніру із тхеквондо

04.03.2019 14:20 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт тхеквондо

Дев’ятнадцятого-двадцять четвертого лютого в єгипетському місті Хургада проходив міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо (ВТ) Egypt Open G-2. У почесних змаганнях взяв участь студент другого курсу юридичного факультету Запорізького національного університету Тарас Мальченко (тренер – Андрій Яковлєв).

Варто відзначити, що у цьому заході виборювали першість понад 1 000 спортсменів із усього світу. Тарас, провівши три поєдинки, здобув бронзову нагороду. На своєму спортивному шляху до почесної нагороди він виграв у двох представників Єгипту, проте поступився чемпіону турніру в додатковому раунді.

Тарас вислови щиру подяку за підтримку викладачам юридичного факультету, а особливо декану Тетяні Коломоєць. Варто відзначити, що спортивна карта студента ЗНУ сповнена великою кількістю перемог. Наприклад, йдеться про цьогорічний міжнародний рейтинговий турнір Fujairah Open G-1 із тхеквондо у місті Фуджейра (Об‘єднанні Арабські Емірати). У цих змаганнях взяли участь 900 спортсменів зі всього світу. Тарас Мальченко також виграв бронзову нагороду через 3 поєдинки (лише у півфінали він програв чемпіону турніру на 7 балів). Минулого ж року Тарас Мальченко став бронзовим призерам Чемпіонату Європи серед молоді (до 21 років) із тхеквондо. Цей чемпіонат проходив у м. Варшава (Польща) і зібрав більше 700 найсильніших молодих спортсменів – чемпіонів своїх країн. Крім того, теж у 2018 році в болгарському місті Софія були розіграні медалі Міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо "Sofia Open", у якому взяли участь близько тисячі спортсменів із різних країн Африки, Азії, Європи. Тарас Мальченко там представляв Національну збірну Україну з тхеквондо і виступав у дорослій віковій категорії, виборовши срібло змагань. Також спортсмен взяв участь у Міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквандо "Spanish Open", який проходив у м. Аліканте (Іспанія) і отримав срібну медаль у ваговій категорії 54 кілограми серед дорослих, перемігши двох російських спортсменів, але програвши іспанському спортсмену з рахунком 20:30. А на початку 2018 року в Стамбулі (Туреччина) спортсмен узяв участь у VI клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо. У результаті Тарас Мальченко здобув бронзову медаль чемпіонату та грамоту від організаторів змагань.

До речі, займатись спортом він почав з 8 років і здобув чимало нагород, наприклад, 3 місце на чемпіонаті світу серед юніорів, 3 місце на чемпіонаті Європи серед молоді. Також він є майстром спорту міжнародного класу, неодноразовим переможцем та призером міжнародних турнірів і чемпіонатів України. На сьогодні цей вид спорту є для нього і роботою і хобі, але в майбутньому він розглядає можливість отримання професійної вищої освіти з фізичної культури і спорту.

Юридичний факультет