Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо завідувача кафедри економіки та інформаційних технологій В’ячеслава Глущевського із захистом докторської дисертації

Колектив Інженерного інституту ЗНУ вітає завідувача кафедри економіки та інформаційних технологій В’ячеслава Валентиновича Глущевського з успішним захистом докторської дисертації на тему «Моделювання систем адаптивного управління в економіці».

Захист відбувся в Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» МОН України.

Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіко-математичного моделювання В.В. Вітлінський.

Колектив Інженерного інституту вітає шановного В’ячеслава Валентиновича й бажає, аби ця подія стала для нього життєвим трампліном до вершин подальшого успіху та професійної майстерності! Викладачі і студенти зичать науковцю творчого натхнення, звершення усіх задумів і починань.

Інженерний інститут ЗНУ