Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті підготували святкову програму

На біологічному факультеті підготували святкову програму

На біологічному факультеті підготували святкову програму
12.03.2019 09:26 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет студентська рада концерт свято

На біологічному факультеті студенти підготували святковий концерт, аби привітати викладачів із Міжнародним жіночим днем. У програмі заходу були запальні танки, ліричний спів у супроводі акомпанування на гітарі, декламація проникливих віршів. Крім того, виступи супроводжувалися святковим відеорядом, який сприяв створенню особливого святкового настрою.

На початку заходу до його учасників звернулася декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, яка привітала викладачів, співробітниць і студенток із 8 березня. Вона також подякувала студентам-організаторам свята.

Крім того, на святковий концерт завітали заступники декана: доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Валентина Бовт, професор кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Юлія Єщенко, начальник відділу проектної діяльності, доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка, доцент біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Наталя Лебедєва, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валерій Горбань та інші.

Вони високо оцінили концерту програму й подякували її організаторам і учасникам.

Від імені студентської ради біологічного факультету перед присутніми із привітальними словами виступили Інна Аврамець й Єлизавета Кобилянська.

Цього дня свої багатогранні таланти демонстрували Карина Опілат, Аліна Свистун, Викторія Красовська, Олександра Козлітіна, Марія Шевченко і гурт «DTS» хореографічного центру «Цитрус», Артем Грін, Валерія Гуріна,  Ганна Джос, Оксана Сорока, Олександр Григоренко й Самвел Дарбінян. Глядачі винагородили учасників концерту щирими оплесками і, своєю чергою, поздоровили присутніх на заході викладачок із Міжнародним жіночим днем.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2482255625137149

 

Схожі новини