Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучилися до благодійної акції

Студенти ЗНУ долучилися до благодійної акції

Студенти ЗНУ долучилися до благодійної акції
13.03.2019 13:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії студактив волонтерство

Студентське життя – це не тільки навчання, але ще розкриття творчих здібностей, талантів молоді, розширення кругозору та взагалі активне й насичене життя. Саме тому нещодавно студенти факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту Анастасія Шелуденко та Карина Костерна у складі студентської команди ЗНУ, до якої, крім них, увійшли студенти різних факультетів Ілля Бовсуновський, Юлія Ярощук, Дар’я Лук’янчук, Єлизавета Кушніренко й Олена Белогорохова, та волонтери благодійного фонду «Срібна підкова», завітали до кінного клубу сімейного типу «Deimos», де відбувся весняний суботник.

Дістатися до села Розумівка, де розміщений клуб, було трішки складно, адже студенти їхали туди вперше, але за допомогою нових друзів із Фонду вони досить швидко дісталися до місця.

Молодь допомогла прибирати територію від сміття, каміння та сіна. Студенти змогли не тільки допомогти, але й поспілкувалися з чудовими людьми та насолодитися компанією нових друзів.

Як розповіли наші волонтери, їм усе сподобалось, дуже цікаво було  обговорювати нові ідеї розвитку Фонду та ділитися своїми думками. 

Студентам дуже кортіло покататися на конях, але цього разу це не вдалося. І, все ж таки, молодь отримала певний досвід у спілкуванні з цими чудовими тваринами.

 

Анастасія Шелуденко,

голова студентської профспілки

факультету будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

 

Схожі новини