Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбулися позачергові збори кураторів

На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбулися позачергові збори кураторів

На факультеті металургії Інженерного інституту ЗНУ відбулися позачергові збори кураторів
14.03.2019 14:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет менеджменту освітній процес збори кураторів психологічна допомога

Днями заступник декана з виховної роботи факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ, доцент Тетяна Нестеренко провела позачергові збори кураторів академічних груп, викликані змінами умов роботи. Основними завданнями в другому семестрі поточного навчального року є координація індивідуальної роботи кураторів, деканату та виховного відділу Інженерного інституту зі студентами пільгових категорій, а також – підвищення успішності навчання.

Коло завдань із виховної роботи, що вирішує куратор в умовах сьогодення, постійно розширюється. Він допомагає студентам вирішувати навчальні питання, розв’язувати різноманітні проблеми. Тетяна Миколаївна звернула увагу на те, що для покращення соціально-психологічного клімату в академічних групах, вирішення складних психологічних ситуацій, що виникають у житті студента, є можливість консультуватися з практикуючим психологом виховного відділу Іриною Марті.

Психолог проводе індивідуальне психологічне консультування, психологічну діагностику, тренінги тощо. Зустрітися з психологом в Інженерному інституті можна по вівторках та п’ятницях з 9.00 по 11.30 та з 13.00 по 15.00.

Отримати більше інформації з цієї теми можна за покликанням: http://web.znu.edu.ua/psychologicalservice/

Крім вищезазначеного, на зборах було розглянуто стан ліквідації академічних заборгованостей студентами, виконання графіка відвідування гуртожитку черговими кураторами тощо.

 

Деканат факультету металургії

Інженерного інституту ЗНУ

 

Схожі новини