Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті будівництва та цивільної інженерії триває плідна профорієнтаційна робота

На факультеті будівництва та цивільної інженерії триває плідна профорієнтаційна робота

На факультеті будівництва та цивільної інженерії триває плідна профорієнтаційна робота
15.03.2019 08:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Початок березня для факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ був багатим на важливі події, не стала винятком і профорієнтаційна діяльність його представників.

Зокрема, 1 березня відбулася перша виїзна профорієнтація в школах Широківської громади. Поїздка організована завідувачем кафедри промислового та цивільного будівництва, проф. Арутюнян І.А. Колектив викладачів у складі завідувача кафедри ПЦБ Арутюнян І.А., доцента кафедри міського будівництва та господарства Полікарпової Л.В. та старшого викладача Світличної В.Б. зустрівся з учнями Широківської, Відрядненської, Августинівської та Петропільської шкіл. Жвава та цікава бесіда про насичене університетське життя та перспективи майбутньої кар’єри викликала неабияку зацікавленість серед школярів та вчителів.

У той же день співробітники кафедри промислового та цивільного будівництва: доцент Самченко Р.В. та заступник декана з виховної роботи ФБЦІ Юхименко А.І. зустрілися з учнями ЗЗОШ №51. Особливу увагу було приділено кафедрам факультету будівництва та цивільної інженерії. Гості зазначили, що викладачі факультету завжди намагаються розвивати у студентів не тільки академічні, а й творчі здібності, розкривати таланти молоді, розширювати кругозір.

Викладачі кафедри міського будівництва та господарства доцент Добровольська О.Г. і Разгонова О.В. разом із заступником декана з профорієнтаційної роботи, старшим викладачем Світличною В.Б. відвідали ЗОШ № 50. Під час спілкування викладачі відповіли на запитання учнів про вступну кампанію 2019 р.; специфіку навчання на факультеті; перспективи майбутніх абітурієнтів щодо подальшого працевлаштування.

Вже традиційно, 3 березня викладачі ФБЦІ провели зустрічі з майбутніми абітурієнтами, що взяли участь у пробному ЗНО від Запорізького національного університету. У проведені пробних тренінгів інструкторами працювали викладачі кафедри МБГ: Сьомчіна М.В, Світлична В.Б., кафедри прикладної екології та охорони праці Ткаліч І.О. та кафедри ПЦБ Самченко Р.В. А викладачі Банах А.В., Гребенюк О.В., Гребенюк І.В., Сіромолот Г.В., Болюк С.В., Мальований І.В., розповіли учням та їх батькам про перспективи отримання освіти на факультеті будівництва та цивільної інженерії і запросили їх завітати 6 квітня до Інженерного інституту ЗНУ на День відкритих дверей.

11 березня співробітники кафедри ПЦБ: доцент Самченко Р.В., заступник декана ФБЦІ Юхименко А.І. та завідувач лабораторією Чернявська Л.О. зустрілись з учнями ЗОШ №24. Гості розповіли школярам про перспективи навчання на ФБЦІ за освітньо-професійною програмою «Промислове і цивільне будівництво» та новинках освітнього процесу.

Відвідали викладачі ФБЦІ й студентів Дніпрорудненського індустріального коледжу. Завідувач кафедрою МБГ Банах А.В. і доцент кафедри ПЦБ Мальований І.В. запросили випускників продовжити навчання в ЗНУ. Викладачі розповіли про можливість отримати рівні «бакалавр» та «магістр» за скороченим терміном навчання. Особливе зацікавлення у студентів будівельної спеціальності викликали презентації освітніх програм «Промислового будівництва та господарства», «Міського будівництва та господарства» та «Водопостачання та водовідведення», в яких широко були представлені фрагменти дипломних робіт магістрів.

Колектив факультету будівництва та цивільної інженерії щиро сподівається, що роз’яснювальна робота серед молоді буде сприяти підвищенню авторитету інженерної освіти в сучасних умовах.

 

Факультет будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

Схожі новини