Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК молоді науковці обговорили актуальні питання фізичної культури і спорту

В ЕПК молоді науковці обговорили актуальні питання фізичної культури і спорту

В ЕПК молоді науковці обговорили актуальні питання фізичної культури і спорту
15.03.2019 09:29 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Економіко-правничий коледж «Молода наука» конференція секція фізичної культури та спорту

13 березня в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання секції «Фізична культура та спорт» науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2019».

На початку заходу до студентів із привітальним словом звернулася викладач коледжу Анна Багорка, яка анонсувала програму заходу. У складі журі були завідувач практикою Інна Кирилова, викладачі коледжу Анна Багорка та Алевтина Калюжна. На засідання також були запрошені представники Науково-студентського товариства коледжу.

Першою свою роботу представила студентка 2 курсу спеціальності фізична культура і спорт Марія Кузьменко. Темою її наукової роботи були інновації шкільної реформи та їх застосування. Дівчина пояснила, у чому полягає суть роботи НУЩ (нової української школи). Вона привила приклади методик, які застосовуються до нових засобів навчання дітей. Наприкінці виступу Марія зауважила на проблематиці обраної теми та підвела підсумки своєї доповіді.

Наступною виступила студентка 3 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Аліна Вишеренко. Її доповідь була про відповідальний вибір професії, що на даний момент є дуже актуальною темою. Вона створила діаграму, у якій порахувала кількість людей, що працює за фахом. Зазначила ряд факторів, що впливають на вибір професії. Доповідач закінчила свій виступ, підкресливши негативні наслідки, які можуть спіткати при неправильному виборі професії.

Студент 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Володимир Хлистун представив свою тему «Вплив особистого ‘’Я” на якість взаємозв’язку з тренером і суспільством у досягненні успіху». У своїй роботі хлопець виокремив основні критерії для зменшення егоїзму людини у соціумі. А також зазначив, що від вашого «Я» залежить ваш майбутній успіх та відносини з тренером.

Останнім доповідачем стала сокурсниця Володимира Тетяна Короед з темою «Східні єдиноборства». Студентка розповіла про історію виникнення та традиції карате. Дівчина пояснила основні терміни, такі, як «карате», «бойові мистецтва», «ката». А також додала те, що завдяки практиці бойових мистецтв досягається гармонія душі і тіла, а ще великий оздоровчий ефект.

Наприкінці заходу представниця Науково-студентського товариства ЕПК ЗНУ відзначила Почесною грамотою за найкращу доповідь Аліну Вишеренко на тему «Відповідальний вибір професії». Пізніше стане відомо про рішення журі та переможця засідання секції.

 

Софія Гончарова

 

Схожі новини