Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ підтримали благодійну акцію

Студенти ЗНУ підтримали благодійну акцію

02.12.2008 16:44 Благодійність

Ті, хто вважають, що благодійність більше не в моді, напевне помиляються. Як і ті, хто переконаний, що напередодні зими неможливо достукатись до людських сердець. Студенти ЗНУ довели: є ще небайдужі люди в нашому місті.

У п’ятницю, 28 листопада, газета «Портмоне» провела благодійну акцію «Дитина хоче жити в родині», мета якої – підтримка дітей-сиріт.
Спостереження перше. Витривалості та альтруїзму наших студентів вистачає на те, щоб працювати на вулиці при температурі + 5 протягом семи годин. Студенти роздавали газети та спілкувались з перехожими на тему сирітства. А ще - пропонували зробити невеликий фінансовий внесок у благодійний фонд Запорізького обласного притулку.
Спостереження друге. Небайдужість не підвладна ні економічній кризі, ні погодним умовам. Готові допомогти знаходились і серед студентів, і серед робітників, і серед пенсіонерів.
Звіти й відгуки самих учасників заходу з’являться вже в наступних номерах «Портмоне». Але головне те, що завдяки благодійній акції та зібраним грошам вихованці Запорізького обласного притулку отримають подарунки до Дня Святого Миколая.

Інна Стащук,
факультет журналістики, IV курс

Схожі новини