Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі Інженерного інституту ЗНУ розповідають молоді про перспективи технічної освіти

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ розповідають молоді про перспективи технічної освіти

Викладачі Інженерного інституту ЗНУ розповідають молоді про перспективи технічної освіти
15.03.2019 10:38 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії профорієнтаційна робота співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Здатність держави підтримувати на належному рівні підготовку інженерних кадрів, забезпечувати ефективне функціонування галузей виробництва є найголовнішим стратегічним завданням сьогодення. Саме технічна освіта покликана забезпечувати нашій державі достатній рівень кваліфікації, професіоналізм, професійну компетентність на сучасному ринку праці. Допомогти майбутнім абітурієнтам усвідомити перспективність отримання технічної освіту взялися викладачі факультету металургії Інженерного інститут Запорізького національного університету.

1 березня заступник декана з виховної роботи факультету металургії Тетяна Нестеренко зустрілася з учнями 11-А та 11-Б класів ЗОШ № 12. Під час зустрічі Тетяна Миколаївна в цікавій і доступній формі розповіла випускникам про порядок вступу та умови навчання на факультеті металургії, про спеціальності, які вони зможуть отримати, закінчивши факультет та о перспективах кар’єрного зростання, що очікує випускників факультету в майбутньому. Як заступник декана з виховної роботи, Тетяна Миколаївна звернула увагу й на культурно-масові та спортивні заходи, в яких беруть участь студенти факультету.

4 березня завідувач кафедри обробки металів тиском ФМ д.т.н. Олександр Явтушенко відвідав ЗОШ № 15. Олександр Вікторович зустрівся зі заступником директора з навчально-виховної роботи Світланою Грицівською та класним керівником 11-А класу Марією Завіровою. Вони обговорили питання співпраці щодо профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів. Зустрівся Олександр Явтушенко й з учнями 11-А класу. Він популярно розповів учням, що таке металургія і обробка металів тиском в металургії та машинобудуванні, як дисципліні, що викладаються на кафедрі допоможуть їм стати справжніми фахівцями, та про наукову роботу, яку проводять студенти під керівництвом досвідчених викладачів кафедри.

Того ж дня відбулася сумісна зустріч викладачів  факультету металургії та факультету будівництва і цивільної інженерії. Завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва Ірина Арутюнян, доценти Оксана Воденнікова, Олена Фостащенко, Роман Самченко й асистент Ольга Воденнікова зустрілися зі школярами 9-А, 9-Б, 9-В та 10-А класів ЗСОШ №40 з поглибленими вивченням англійської мови. 9 та 10 класи були обрані невипадково, бо своєчасне надання інформації про існуючі технічні спеціальності Інженерного інституту, можливості вчитися на них на бюджетних місцях та отримувати стипендію допоможе учням у майбутньому зосередитися на тих предметах, які потрібно скласти для вступу на ЗНО.

5 березня заступник декана з виховної роботи  факультету металургії Тетяна Нестеренко відвідала Запорізький авіаційний коледж ім. О.Г. Івченка. Під час зустрічі Тетяни Миколаївни з заступником директора з навчальної роботи Кристиною Павловою та завідувачем ливарного відділення коледжу Оксаною Дяченко обговорювались можливості співпраці. А студентам-випускникам було запропоновано продовжити навчання та отримати вищу освіту за скороченим терміном навчання. Найбільш цікавою для студентів виявилась інформація про розміри стипендії студентів-металургів, можливість отримання іменних стипендій від ПАТ «Запоріжсталь», про подальше працевлаштування та високу заробітну плату фахівців металургійної галузі.

 

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

Схожі новини