Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри електронних систем презентували наукові розробки студентам Металургійного коледжу

Чотирнадцятого березня відбулася зустріч учнів старших курсів Металургійного коледжу ЗНУ зі співробітниками кафедри електронних систем Інженерного інституту Запорізького національного університету. Ніщо краще не розповість про спеціальність, яку можна отримати на кафедрі, ніж наукові розробки її співробітників. Відбулося цікаве спілкування між старшокурсниками коледжу та студентами кафедри електронних систем. Майбутні металурги дізналися від ровесників про чудову атмосферу, яка панує на кафедрі, про те, як викладаються спеціальні предмети тощо.

Доцент Дмитро Алексієвський ознайомив гостей із коледжу з останніми розробками кафедри в галузі створення сучасних систем керування вітроенергетичними установками. Дмитро Геннадійович продемонстрував гостям створену на кафедрі експериментальну вітроенергетичну установку.

Із дисциплінами «Мікропроцесорна техніка» та «Комп’ютерне моделювання» познайомив відвідувачів доцент кафедри електронних систем Сергій Шмалій. Асистент кафедри ЕС Костянтин Туришев розповів про науковий напрямок кафедри електронних систем, котрий пов'язаний зі створенням обладнання з електросинтезу озону на базі високочастотного бар’єрного розряду. Він продемонстрував розроблені останнім часом кафедральні винаходи, а саме потужний озонатор, який використовує озон у процесі очищення води.

Доцент Дмитро Алексієвський за допомогою діючої моделі генератора озону продемонстрував процес впливання озону на органічні забруднювачі рідини.

Розповіді викладачів та демонстрація розробленого науковцями кафедри електронних систем обладнання викликала жвавий інтерес гостей і численні запитання.

Кафедра електронних систем

факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій

Інженерного інституту ЗНУ