Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціалізацією «Банківська справа»

15.03.2019 12:03 Все Головні новини Факультети Економічний Інженерний інститут ЗНУ Економічний факультет Інженерний інститут молода наука всеукраїнська студентська олімпіада

Студенти економічного факультету й Інженерного інституту Запорізького національного університету зустрілися 14 березня 2019 року для участі в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціалізацією «Банківська справа». Відповідальним за проведення цього етапу олімпіади був доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Андрій Линенко. Від Інженерного інституту до проведення даного заходу долучилася доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Фатюха.

На початку олімпіади були присутні декан економічного факультету Алла Череп, заступник декана з наукової роботи Юлія Кусакова та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик, які привітали та підбадьорили учасників.

Студенти проявили ґрунтовні знання у сфері банківської діяльності та розуміння сучасних проблем і тенденцій розвитку банківського сектора. За результатами І етапу олімпіади 1 місце посів студент економічного факультету Владислав Конєв, 2місце – студентка економічного факультету Дар’я Хапрова, а 3 – студент Інженерного інституту Дмитро Білов.

Колектив економічного факультету бажає фіналістам гідно представити наш виш уже на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціалізацією «Банківська справа», що проводитиметься в Національному університеті державної фіскальної служби України.

Економічний факультет