Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний інститут ЗНУ долучився до проведення онлайн-уроку до Дня безпечного Інтернету-2019

Інженерний інститут ЗНУ долучився до проведення онлайн-уроку до Дня безпечного Інтернету-2019

Інженерний інститут ЗНУ долучився до проведення онлайн-уроку до Дня безпечного Інтернету-2019
18.03.2019 08:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем академія Cisco онлайн-урок до Дня безпечного Інтернету-2019

Днями на базі Інженерному інституту ЗНУ підбили підсумки онлайн-уроку до Дня безпечного Інтернету-2019. У заході було задіяне біля 3000 навчальних закладів, понад 35000 учнів. Сертифікати отримали 25000 слухачів та 1345 навчальних закладів. Захід  організовано Програмою академій Cisco, що діє на базі Інженерного інституту ЗНУ, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

До оргкомітету увійшли представники Департаменту кіберполіції Національної поліції України, компанії ERC та викладачі 7 провідних університетів країни. Протягом двох місяців провідні університети України, серед яких Інженерний інститут Запорізького національного університету, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут» тощо, надавали організаційну та технічну підтримку численним учасникам заходу.

Учасники онлайн-уроку дізналися багато цікавого про роботу фахівців, які захищають цифровий світ від кіберзлочинців. Школярі та студенти отримали практичні поради щодо безпечної поведінки в кіберпросторі, перевірили свої здібності до кар’єри у галузі кібераналітики, отримали натхнення до подальшого вивчення інформаційних технологій на професійному рівні.

 

Полякова Н.П.,

доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем

Інженерного інституту ЗНУ

 

 

 

Схожі новини