Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті будівництва та цивільної інженерії триває плідна профорієнтаційна робота

18.03.2019 12:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Початок березня для факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ був багатим на важливі події, не стала винятком і профорієнтаційна діяльність його представників.

Зокрема, 1 березня відбулася перша виїзна профорієнтація в школах Широківської громади. Поїздка організована завідувачем кафедри промислового та цивільного будівництва, проф. Арутюнян І.А. Колектив викладачів у складі завідувача кафедри ПЦБ Арутюнян І.А., доцента кафедри міського будівництва та господарства Полікарпової Л.В. та старшого викладача Світличної В.Б. зустрівся з учнями Широківської, Відрядненської, Августинівської та Петропільської шкіл. Жвава та цікава бесіда про насичене університетське життя та перспективи майбутньої кар’єри викликала неабияку зацікавленість серед школярів та вчителів.

У той же день співробітники кафедри промислового та цивільного будівництва: доцент Самченко Р.В. та заступник декана з виховної роботи ФБЦІ Юхименко А.І. зустрілися з учнями ЗЗОШ №51. Особливу увагу було приділено кафедрам факультету будівництва та цивільної інженерії. Гості зазначили, що викладачі факультету завжди намагаються розвивати у студентів не тільки академічні, а й творчі здібності, розкривати таланти молоді, розширювати кругозір.

Викладачі кафедри міського будівництва та господарства доцент Добровольська О.Г. і Разгонова О.В. разом із заступником декана з профорієнтаційної роботи, старшим викладачем Світличною В.Б. відвідали ЗОШ № 50. Під час спілкування викладачі відповіли на запитання учнів про вступну кампанію 2019 р.; специфіку навчання на факультеті; перспективи майбутніх абітурієнтів щодо подальшого працевлаштування.

Вже традиційно, 3 березня викладачі ФБЦІ провели зустрічі з майбутніми абітурієнтами, що взяли участь у пробному ЗНО від Запорізького національного університету. У проведені пробних тренінгів інструкторами працювали викладачі кафедри МБГ: Сьомчіна М.В, Світлична В.Б., кафедри прикладної екології та охорони праці Ткаліч І.О. та кафедри ПЦБ Самченко Р.В. А викладачі Банах А.В., Гребенюк О.В., Гребенюк І.В., Сіромолот Г.В., Болюк С.В., Мальований І.В., розповіли учням та їх батькам про перспективи отримання освіти на факультеті будівництва та цивільної інженерії і запросили їх завітати 6 квітня до Інженерного інституту ЗНУ на День відкритих дверей.

11 березня співробітники кафедри ПЦБ: доцент Самченко Р.В., заступник декана ФБЦІ Юхименко А.І. та завідувач лабораторією Чернявська Л.О. зустрілись з учнями ЗОШ №24. Гості розповіли школярам про перспективи навчання на ФБЦІ за освітньо-професійною програмою «Промислове і цивільне будівництво» та новинках освітнього процесу.

Відвідали викладачі ФБЦІ й студентів Дніпрорудненського індустріального коледжу. Завідувач кафедрою МБГ Банах А.В. і доцент кафедри ПЦБ Мальований І.В. запросили випускників продовжити навчання в ЗНУ. Викладачі розповіли про можливість отримати рівні «бакалавр» та «магістр» за скороченим терміном навчання. Особливе зацікавлення у студентів будівельної спеціальності викликали презентації освітніх програм «Промислового будівництва та господарства», «Міського будівництва та господарства» та «Водопостачання та водовідведення», в яких широко були представлені фрагменти дипломних робіт магістрів.

Колектив факультету будівництва та цивільної інженерії щиро сподівається, що роз’яснювальна робота серед молоді буде сприяти підвищенню авторитету інженерної освіти в сучасних умовах.

Факультет будівництва та цивільної інженерії

Інженерного інституту ЗНУ